Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Koho by napadlo, že zažijeme niečo také ako je nariadená karanténa, uzavretie predajní a nosenie rúšok. Myslím, že nikoho z nás. Ale je to tu, denne sa mení nariadenie vlády, okolo nás obchádza strach z choroby a my sa snažíme udržať si zdravý rozum.

 

Našou povinnosťou je nielen Vás trošku rozptýliť, ale predovšetkým sa postarať o to, aby ste sa dokázali rozptýliť sami alebo spoločne s partnerom a ako inak než sexom. Ten je v tejto chvíli totiž to jediné, čo nám zostalo. Veríme, že tu nájdete inšpiráciu a zároveň sa pobavíte.

 

1. Všade počujeme, ako je v tejto chvíli dôležité si pomáhať, tak na to nezabúdajte ani v spálni. Má partnerka alebo partner chuť na sex? Doprajte jej / mu ho. Nebuďte sebci!

 

2. A keď sex, tak samozrejme pekný orgazmus. Neodfláknite sa navzájom, dajte si záležať. Jeden, druhý, tretí orgazmus ... dobrá práca.

 

3. Chce drahá polovička vyskúšať novú polohu, tak nech to stojí za to. Skúste napríklad polohu na traktory, na helikoptéru alebo viedenskú ustricu. Ale buďte opatrní, niektoré polohy si žiadajú cvik.

 

4. A erotická pomôcka by nebola? Keď karanténa, tak karanténa. Prehľadajte nočné stolíky a zistite, ako ste na tom so zásobami.

 

5. Leží tam storočný gélový vibrátor, deravá nafukovacia panna alebo vyschnutý lubrikačný gél? Tak to ste zásoby podcenili. Karanténa môže trvať týždne!

 

6. Je potrebné zvážiť nové vybavenie do spálne. A čo by vám nemalo doma chýbať a môžete obratom objednať?

 

7. Top produkty pre manželské páry sú vibrátory We-Vibe. Pre tých, čo nevedia, ide predovšetkým o vibrátory v tvare U, ktoré sa používajú pri milovaní. Žena si jednu časť zavedie do pošvy, druhá časť stimuluje klitoris. Do pošvy sa pritom ešte zmestí partnerov penis. Proste úžasné!

 

8. Tisíce ženami ospevovaný, milovaný a hýčkaný Womanizer ešte neleží u vás v zásuvke alebo vedľa vás na vankúši? Veď predsa: Za minútu na vrchole! Neveríte? Otestujte Womanizer The One a presvedčte sa sami. Ideálny pre single ženy aj páry. Dobíjací potom dostanete so zľavou.

 

9. Si chlap, trčíš v karanténe sám a single susedka spoločnú karanténu odmieta? Musíš si poradiť a ventilovať nahromadenú energiu sám. Masturbuj, masturbuj, masturbuj! Len tak sa nezblázníš.

 

10. Masturbuj, masturbuj, masturbuj! Ruka dobrá, ale ver mi, lepšie to bude s mäkučkým masturbátorom. Napodobenina ľudskej pokožky je neuveriteľná, navyše výstupky vnútri, aby to viac dráždilo, čo viac si priať? Jasne, ešte vibrácie. A ak chceš, môže tá vagína aj vzdychať ... Ach!

 

11. Alebo že by prišiel čas konečne vyskúšať tú nafukovaciu pannu? Hmm ...

 

12. A čo single žena v karanténe? To ako že by nič nebolo? Nie, nie. Pre všetky ženy máme toľko pomôcok, že celá karanténa nebude stačiť.

 

13. Miláčik Womanizer. To je stále rečí okolo tejto prapodivnej pomôcky. Ale už ste Womanizer skúsili? Tak vidíte. Kto raz skúsi, už nechce inak. Rýchlovka, niekoľkonásobné orgazmy a orgazmy aj pre ženy, ktoré orgazmus nikdy nemali. Wow !!

 

14. Sledujete, ako v zásuvke nočného stolíka váš vibrátor starne? Už nevibruje, možno časom stratil farbu a tvar. To je jednoducho zanedbaná starostlivosť. Dezinfekcia chráni nielen vaše telo pred baktériami, vírusmi, plesňami a inými nečistotami, ale predlžuje vášmu miláčikovi životnosť. Na to nezabudnite.

 

15. No ale keď už to má chudák za sebou, tak sa nedá nič robiť a treba zaobstarať nový. Manžel urobí stojku alebo si odpustíte balík múky, cestovín a toaletného papiera a skúsený moderný milenec je doma.

 

16. A teraz aký? Bude stačiť minivibrátor? Nooo, na dráždenie bradaviek, klitorisu alebo pre začiatočníčky dobrý, ale pre skúsenú ženu to bude možno málo.

 

17. A čo nejaká klasika alebo realistický vibrátor v tvare penisu? To už vyzerá zaujímavejšie. A keď už poriadny vibrátor, tak dobíjací, nech nemusíte stále lietať do obchodu, kde sa to hemží vírusmi, a kupovať batérie, že?

 

18. A to najlepšie na koniec ... Najzaujímavejšou kategóriou vibrátorov sa stávajú ... Rotačné a špeciálne. Tak tu vážené dámy nájdete samé poklady. Väčšina vibrátorov poteší vnútorne vaginálne aj zvonku klitoriálne. Radšej prirážací, párový alebo na klitoris, ktorý môžete mať stále v nohavičkách? Tu nájdete, na čo si spomeniete.

 

19. A čo by ešte nemalo vo vašej zásuvke chýbať? No niečo na tú predohru predsa. Vieme všetci, čo to je? Že áno? Prádielko, maznanie, masáž ...

 

20. Milé dámy, aj v karanténe môžete byť pre svojho partnera femme fatale. Oblečte si zvodnú nočnú košieľku, podväzky, pančušky alebo odvážnejší catsuit a prekvapte partnera. Bude blahom bez seba.

 

21. Maznajte sa !! Dajte do toho vášeň, poddajte sa túžbe na plno. Preskúmajte navzájom svoje citlivé miesta, popustite uzdu svojej fantázii a užívajte si spoločné chvíle. Začnite masážou olejom alebo masážnou sviečkou, všetko ostatné príde samo.

 

22. Už vás nebaví Človeče nehnevaj sa alebo Monopoly? Čo tak upgrade vašich stolných hier. Už ste hrali Zvodcu alebo Exxxtazu? Len to, že vydržíte hrať hru až do konca, je pravým pôžitkom. Otestujte svoje sebaovládanie.

 

23. Ak už ste prešli Kamasutru dvakrát tam a späť a hľadáte inšpiráciu, v akej polohe sa dnes pomilujete, môžete nechať rozhodnúť milostné kocky za vás. Inšpiratívna hra pre zamilované mladé páry aj dlhoročných manželov. Na oboch kockách sú nakreslené polohy, hoďte si každý svojou kockou, schválne či bude zhoda.

 

24. Chráňte sa nielen rúškom, pamätajte vždy aj na ochranu iných intímnych častí, kondóm je dôležitý v každej dobe.

 

25. Slušivé rúško pre váš penis je Danis.

 

26. Už ste celí rozlámaní z ležania na gauči? Je čas na poriadnu masáž. Masážna hlavica je pecka a na masáž chrbta ideálna. Tá vám predvedie, čo sú to vibrácie. A keby ste ju chceli použiť aj na iné miesta, len do toho, všetko je dovolené.

 

27. No a keď už došlo aj na bolesť chrbta, treba trošku pohnúť zadkom a zacvičiť si, takto by to totiž vážne nešlo, nemôžeme sa týždne len váľať. Dievčatá si môžu užiť príjemné domáce fitness a cvičenie s venušinými guličkami.

28. Ako guličky fungujú a typy na cvičenie nájdete v zaujímavom článku Tajomstvo venušiných guličiek.

 

29. Pre pánov máme úplne iný tréning. Trénujte svoju výdrž s pomocou vákuovej pumpy. Tajnou odmenou vám bude aj zväčšenie penisu.

 

30. Páni, ak je vám to málo, môžete pre svoje zdravie urobiť oveľa viac ... Už ste premýšľali nad masážou prostaty? Masáž prostaty je nielen príjemným prostriedkom spestrenia milostných hrátok, ale súčasne skvelou ochranou pred ochorením prostaty.

 

31. Alebo môžete obaja posilniť svoju imunitu, Maca zvládne posilniť libido aj imunitu súčasne.

 

32. Už vás partnerka alebo partner v karanténe hnevá? Pohnevajte aj vy ju / ho, korbáč alebo bičík využijete ako na šteklenie, tak na "odmenu" za neposlušnosť.

 

33. A vôbec, trochu toho BDSM nikdy neuškodí. Putá lákajú takmer každý pár, teraz ide o to, kto je dominantný a kto submisívny. Máte v tom doma jasno? Pobavte sa o tom ...

 

34. Pokiaľ ale cítite, že sa nezaobídete doma bez mlčadla už ani sekundu, aby žena, popr. svokra aspoň na chvíľu mlčala, objednávajte hneď! Lepšie, než rozvod!

 

35. A čo ten análny sex? Ešte ste sa k nemu nedopracovali? Partnerka má stále strach? Teraz je na to ale dosť času, nie? Všetko pomaly vyskúšať, potrénovať s análnym kolíkom ... Hlavne lubrikujte, lubrikačného gélu nie je pri tejto praktike nikdy dosť.

 

36. A keď na análny sex nedôjde, môžete sa dať napríklad na pečenie. Na truc môžete partnerke upiecť tortu v tvare penisu. Aby vedela, ako ten váš trpí, keď mu nechce dopriať to, po čom túži.

 

37. Možno vám dopraje aspoň orálny sex, ktorý tak milujete. Nakoniec ona ho miluje tiež, že? Spestriť si ho môžete ochuteným lubrikantom. Mňam ...

 

38. A čo takto manželka na diaľkové ovládanie? To by bolo niečo! Uvar sviečkovú, prines mi z chladničky pivo ... No pekne, ale čo jej tak dopriať rozkoš s erotickou hračkou na diaľkové ovládanie alebo s ovládaním cez mobilnú aplikáciu? Vibračné vajíčka, We-Vibe Jive alebo párové vibrátory Sync, Match, Unite sú úžasné.

 

39. Dievčatá, aj v karanténe si môžete okrúžkovať partnera. Výber je len na vás - vibračný - nevibračný ...

 

40. Máte pocit, že je konečne čas na experimentovanie? Potom vás nadchne sklenené dildo, ktoré možno zahriať aj schladiť podľa vašej momentálnej nálady.

 

41. No a keby vám to bolo málo, tak si môžete napríklad otočiť role. Partnerka s pripínacím penisom a vy podľahnete jej vzrušujúcemu naliehaniu. To by mohla byť zaujímavá jazda.

42. Ale nech sa neopováži na vás len tak vhupnúť, najskôr nech pripraví romantickú večeru a uvoľňujúcu masáž s masážnou sviečkou alebo olejom. Ale snáď vie, čo sa sluší, keď to bude prvýkrát.

 

43. Už ste počuli o Healthy Life? Je to nová značka výrobkov, ktorá sa zameriava na zdravotný efekt erotických pomôcok. Pozrite sa, ktoré pomôcky majú vplyv na zdravie.

 

44. Na našich stránkach tiež nájdete sekciu novinky alebo aktuality. Ak chcete byť neustále krok pred partnerom, sledujte práve tieto sekcie.

 

45. Ak budete potrebovať poradiť s výberom, tak sa nehanbite a opýtajte sa v poradni.

 

46. Keby ste nikde nezohnali dezinfekciu s alkoholom na ruky, tak my ju máme stále skladom v dostatočnom množstve. Tovar obratom odosielame.

 

47. Toaletný papier vám ponúknuť nemôžeme, ale hygienické tampóny áno. Tie naše sú bez šnúrky a môžete sa s nimi aj milovať.

 

48. A ak Vám dôjdu cestoviny, príďte k nám na e-shop. Cestoviny  máme tiež a v tvare penisu. Kto má viac, ha?

 

49. S nami môžete aj eroticky maškrtiť. Nohavičky, podprsenka alebo slipy z cukríkov, sladkosti v tvare penisu alebo polohy kamasutry, to všetko pre vás máme.

 

50. A na záver ... Ľudia, umývajte si tie ruky. Ak v tom manželke pomôže mydlo v tvare penisu, tak jej ho prosím vás kúpte. Ide nám o kolektívne zdravie.

 

Ak ste dočítali až sem a našli ste pre seba inšpiráciu, sme veľmi radi. Zvládnite tieto náročné dni v čo najväčšej pohode a hlavne v zdraví. Nech sa naše životy už čoskoro vrátia do normálu.

 

Vaše Erotic City.

ZDRAVIE - VZŤAHY - RADOSŤ

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť