Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Vážení zákazníci,

dovoľte, aby sme Vás informovali o dočasnom uzavretí našich predajní, ktoré vyplýva z nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm.e) zákona Č. 355/2007 Z. z. 

 

S účinnosťou od 16. marca 2020 od 6:00 hod. sa na obdobie 14 dní uzatvárajú všetky maloobchodné prevádzky. Budú uzavreté obchody a služby s výnimkou predaja potravín, mäsa, chleba a pečiva, ovocia a zeleniny, predajní potravín na osobitné výživové účely pre dojčatá a malé deti a predajní potravín na osobitné lekárske účely, lekární, predajní a výdajní zdravotníckych pomôcok, predajní drogérie, čerpacích staníc pohonných hmôt a palív, predajní novín a tlačovín, predajní s krmivom pre zvieratá a veterinárnych ambulancií a predaja cez internet.

 

Rešpektujeme toto rozhodnutie, chceme, aby sa šírenie koronavíru zamedzilo a z tohto dôvodu budú naše predajne na určenú dobu uzavreté.

 

E-shop beží ďalej, Vaše online objednávky s doručením domov budeme ďalej obratom vybavovať. Doručovacia spoločnosť GLS nijako neobmedzuje svoju prevádzku a funguje bez zmeny. S ohľadom na doručovateľov a ich zdravie, je momentálne možné platiť iba online, nie dobierkou. Ide nám o zníženie kontaktu medzi doručovateľom a adresátom. Ďakujeme za pochopenie.

 

Čo sa týka uplatnenia zľavového kupónu, ktorý sa vzťahuje k našej akcii s Womanizer The One, bude možné ho dočasne uplatniť aj pri objednávke online s doručením domov.

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť