Erotické pomôcky a zdravie

Niektoré erotické pomôcky prinášajú mimo nášho potešenia tiež obrovský zdravotný efekt. Sú preto neoceniteľné pre všetkých, ktorí lipnú na zdravom životnom štýle. Vychutnať si rozkoš a pri tom urobiť niečo pre seba je silne motivačné. Erotické pomôcky pomáhajú k zlepšeniu života po operáciách, problematických pôrodoch alebo životných udalostiach. Vplyv na zdravie má napríklad vákuová pumpa, erekčný krúžok, stimulátor prostaty, kondómy, lubrikanty, dezinfekcia, venušine guličky a ďalšie.

Sex a zdravie

Sex má nielen úžasný vplyv na našu psychiku, tým že znižuje stres a zvyšuje sebavedomie, ale má aj pozitívny vplyv na fyzické zdravie. Znižuje riziko infarktu, zvyšuje imunitu, pomáha chudnúť, zlepšuje spánok a kvalitu pleti. To je však len zlomok toho dobrého, čo pre seba kvalitným sexom môžeme urobiť.

Zdravotná nezávadnosť

Naše erotické pomôcky sú vyrobené z kvalitných a zdravotne nezávadných materiálov. Výrobky neobsahujú ftaláty podľa nariadenia 1907/2006 / ES EÚ. Spolupracujeme s najlepšími výrobcami a distribútormi erotických pomôcok a tovaru, a preto predávame vždy produkty tej najvyššej kvality so zárukou pôvodu.

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť