História a súčasnosť spoločnosti

historie-centrala-700x400.jpg

Založenie našej firmy sa datuje k roku 2007.

Prvá predajňa

Prvú predajňu sme otvorili v roku 2008 a od tej doby naša sieť kamenných obchodov Erotic City nezadržateľne rastie. Stali sme sa dominantným predajcom v Slovenskej republike v oblasti erotiky a v súčasnej dobe máme v oboch týchto krajinách 25 predajní.

E-shop Erotic City

Ďalším medzníkom v našej činnosti bolo spustenie elektronického obchodu www.eroticcity.sk v roku 2016, ktorý sa vzápätí stal dôležitým miestom na internete, kde zákazníci nakupovali tovar s erotickou tematikou.

Špecialisti na všetkých pracovných pozíciách

V súčasnej dobe zamestnávame viac ako 60 kolegov a kolegýň, profesionálov na rôznych pozíciách od špecialistov predaja, cez obchod, marketing až po technických odborníkov a kolegov z logistiky.

Naším cieľom je umožniť zákazníkom kúpu vysoko kvalitných erotických pomôcok a tovaru, či už z pohodlia domova alebo v niektorej z našich moderných predajní.

Široký sortiment

V našom maloobchodnom sortimente sa nachádza viac ako 35 000 položiek sortimentu erotického tovaru: vibrátory, dildá, venušine guličky, vibračné vajíčka, masážne strojčeky, nafukovacie panny, vagíny, vákuové pumpy, lubrikačné gély, kozmetika, kondómy, afrodiziaká, erotické prádlo vrátane kože, latexu, lakovaného oblečenia, BDSM pomôcky, žartovné predmety, knihy, časopisy, katalógy, originálne dvd a mnoho ďalšieho.

Ako šiel čas

2007 – založenie spoločnosti

2008 – otvorenie 14 predajní na Slovensku

2016 – spustený e-shop www.eroticcity.cz

2018 – 25 predajní, 60 zamestnancov

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť