Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

História a súčasnosť spoločnosti

historie-centrala-700x400.jpg

Založenie našej firmy sa datuje k roku 1991, kedy sme sa zaoberali hlavne veľkoobchodnou činnosťou a diskrétnou zásielkovou službou erotického tovaru.

Prvá predajňa

Prvú predajňu sme otvorili v roku 1999 a od tej doby naša sieť kamenných obchodov Erotic City nezadržateľne rastie. Stali sme sa dominantným predajcom v Českej a Slovenskej republike v oblasti erotiky a v súčasnej dobe máme v oboch týchto krajinách takmer 100 predajní.

E-shop Erotic City

Ďalším medzníkom v našej činnosti bolo spustenie elektronického obchodu www.eroticcity.sk v roku 2009, ktorý sa vzápätí stal dôležitým miestom na internete, kde zákazníci nakupovali tovar s erotickou tematikou.

Špecialisti na všetkých pracovných pozíciách

V súčasnej dobe zamestnávame viac ako 250 kolegov a kolegýň, profesionálov na rôznych pozíciách od špecialistov predaja, cez obchod, marketing až po technických odborníkov a kolegov z logistiky.

Naším cieľom je umožniť zákazníkom kúpu vysoko kvalitných erotických pomôcok a tovaru , či už z pohodlia domova alebo v niektorej z našich moderných predajní.

Široký sortiment

V našom maloobchodnom i veľkoobchodnom sortimente sa nachádza viac ako 35 000 položiek sortimentu erotického tovaru: vibrátory, dildá, venušine guličky, vibračné vajíčka, masážne strojčeky, nafukovacie panny, vagíny, vákuové pumpy, lubrikačné gély, kozmetika, kondómy, afrodiziaká, erotické prádlo vrátane kože, latexu, lakovaného oblečenia, BDSM pomôcky, žartovné predmety, knihy, časopisy, katalógy, originálne dvd a mnoho ďalšieho.

Ako šiel čas

1991 – založenie spoločnosti

1999 – zahájenie maloobchodnej činnosti pod značkou Erotic City 

2003 – prevedenie všetkých predajní pod materskú firmu

2008 – otvorenie 14 predajní na Slovensku

2009 – spustený e-shop www.eroticcity.cz

2017 – takmer 100 predajní v ČR a SR, 1000 m2+ sklady, 250+ zamestnancov

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť