Profesionálni a vyškolení pracovníci

S výberom tovaru vám ochotne poradia naše kolegyne a kolegovia v online poradni alebo na zákazníckej linke. Úplne anonymne môžete využiť odborné poradenstvo a získať informácie nielen ohľadom produktov a tovaru, ale aj z oblasti erotiky a sexuálneho života.

 

Naše kolegyne a kolegovia, špecialisti predaja v kamenných predajniach prechádzajú pravidelnými školeniami organizovanými zahraničnými výrobcami a dodávateľmi. Sú vám schopní poradiť v celom spektre otázok ohľadom erotických pomôcok, milostného života a poskytnúť odborné informácie. Všetko s ohľadom na zákazníka a prípadný ostych. 

Najširší sortiment na trhu

V našej spoločnosti máme sklady s veľkosťou viac ako 1000 m2. Vďaka nim máme väčšinu tovaru skladom a ihneď k expedícii.

 

Máme viac ako 35 000 skladových položiek a vy tak pohodlne nájdete čokoľvek, čo vás v oblasti erotiky zaujíma. Či už na našich pobočkách alebo na e-shope www.eroticcity.sk. A ak by ste mali záujem o nejakú špecialitu, ktorú by sme výnimočne nemali, radi vám tovar objednáme.

Moderný vzhľad a príjemné prostredie predajní

Po vstupe do našich moderných dizajnových predajní sa budete cítiť veľmi príjemne. Klimatizované predajne sú navrhnuté podľa aktuálnych trendov maloobchodu a ponúknu vám prehľadne všetky naše produkty k prehliadnutiu. Samozrejmosťou je dostatok priestoru k diskrétnemu výberu toho pravého pre vás a kabínky na skúšanie bielizne.

90 predajní v ČR a SR

Sme najväčšia sieť kamenných obchodov s erotikou v Českej a Slovenskej republike. Naše predajne môžete navštíviť v tých najväčších obchodných centrách v oboch krajinách alebo v kamenných predajniach na uliciach, ktorými prechádzate po ceste z práce alebo okolo nich prejdete na pracovnej ceste či dovolenke.  

 

Na každej našej predajni sa dohovoríte okrem slovenčiny aj anglickým alebo nemeckým jazykom.

 

Všetky naše pobočky umožňujú rezerváciu tovaru po telefóne a slúžia ako odberné miesto e-shopových objednávok / rezervácií.

 

A ak by ste nemali čas, aj napriek tomu, že naše predajne majú nadštandardnú otváraciu dobu 9-21 hod., vždy môžete nakúpiť na našom e-shope www.eroticcity.sk

Tovar iba od oficiálnych a renomovaných výrobcov

Naše produkty dovážame iba od oficiálnych zastúpení jednotlivých značiek v ČR a SR. V predajniach Erotic City kúpite len vysoko kvalitný tovar so zárukou pôvodu. Na všetky naše produkty poskytujeme vysoko nadštandardný záručný servis. Tieto naše kvality sú garantované 18-ročnou históriou spoločnosti a desiatkami tisíc spokojných zákazníkov z Čiech i zahraničia. 

Erotic City ponúka

• odborné poradenstvo kvalitne preškolenej obsluhy

• moderný vzhľad a príjemné prostredie predajní

• klimatizované predajne

• výber z viac ako 35 tisíc položiek

• najpredávanejšie výrobky stále skladom

• sieť takmer 100 predajní v ČR a SR

• dlhodobé zľavové akcie

• možnosť rezervácie tovaru na predajni po telefóne aj na e-shope

• nadštandardná otváracia doba

• tovar iba od oficiálnych dovozcov do ČR (záruka pôvodu tovaru)

• kvalitný záručný servis

• garancia spoločnosti s 18-ročnou tradíciou

• tisíce spokojných zákazníkov

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť