Nákup na e-shope

S výberom tovaru vám ochotne poradia naše kolegyne a kolegovia v online poradni alebo na zákazníckej linke. Úplne anonymne môžete využiť odborné poradenstvo a získať informácie nielen ohľadom produktov a tovaru, ale aj z oblasti erotiky a sexuálneho života.

Odosielanie tovaru

Zakladáme si na dôvere našich zákazníkov. Je úplne samozrejmé, že tovar objednaný cez internetový obchod expedujeme a posielame v diskrétnom balení.

 

Tovar balíme do kartónových krabíc a ako odosielateľa uvádzame City Realex, a.s. Takto zabalený balíček je 100% diskrétny a nie je z neho zrejmé, o aký tovar sa jedná a z akého e-shopu je objednaný.

Nákup na predajni

Načúvame prianiam našich zákazníkov a sme schopní pomôcť im nájsť tovar a pomôcky presne podľa ich potrieb, vysvetliť správne použitie, funkčnosť a tiež odporučiť doplnkové produkty.

 

Naše kolegyne a kolegovia, špecialisti predaja v kamenných predajniach ochotne poradia a vysvetlia zákazníkom rozdiely medzi jednotlivými pomôckami, všetko s ohľadom na zákazníka.

Diskrétny nákup

Nákup si odnesiete v diskrétnej nepriehľadnej darčekovej alebo igelitovej taške.

Prístup k osobným údajom

Predávajúci spracúva osobné údaje zákazníkov a tiež potenciálnych zákazníkov (ďalej spolu ako “dotknuté osoby“) v rozsahu, spôsobom a za účelom, ktorý je v súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov (ďalej len „zákon o ochrane osobných údajov“). Databázy osobných údajov vedené predávajúcim nie sú nikdy zneužívané tretími osobami a dáta zákazníkov sú považované za veľmi citlivý a dôverný materiál - preto sú šifrované a ukladané zvlášť od histórie nákupov.

Viac informácií v obchodných podmienkach.

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť