We-Vibe

Vibrátor - We-Vibe Moxie

(0 recenzí)
144.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Diskrétny a zmyselný vibrátor na klitoris, ktorý bude dráždiť vaše sladké miesto kedykoľvek a kdekoľvek. Nikto sa nič nedozvie, ak sama nebudete chcieť. We-Vibe Moxie je stimulátor klitorisu, ktorý ukryjete v spodnom prádle.

Diskrétnosť a komfortné prevedenie
Moxie je navrhnutý tak, aby bol úplne diskrétny. Postarajú sa o to jeho tiché vibrácie, dokonalý tvar a magnetická spona, ktorá drží bezpečne Moxie na jednom mieste v nohavičkách, aj keď sa pohybujete. Pod oblečením nie je Moxie vidieť a vy tak môžete vyraziť kamkoľvek s úplnou istotou. Moxie je dokonale tvarovaný a je vyrobený z hodvábne hladkého silikónu.

Funkcie Moxie
We-Vibe Moxie ponúka 10 prednastavených vibračných programov alebo si s pomocou aplikácie We-Vibe môžete vytvoriť vlastné a hrať sa sama alebo s partnerom.

Ovládanie
Intenzitu a režim vibrácií ľahko nastavíte priamo na vibrátoru alebo s pomocou diaľkového ovládania alebo s pomocou modernej aplikácie We-Vibe, ktorú si zadarmo stiahnete do svojho i partnerovho chytrého mobilného telefóna. Partner môže ovládať Moxie odkiaľkoľvek, či už ste v rovnakej miestnosti alebo kdekoľvek inde vo svete.

Pokročilé zabezpečenie
Spojenie Bluethooth poskytuje pokročilé zabezpečenie. To znamená, že sa Moxie spáruje a dôveruje iba dvom známym zariadením (telefónu alebo diaľkovému ovládaniu).

Rozšírený režim spánku
Aby sa zbytočne nevybíjala batéria, zariadenie Moxie sa prepne do režimu spánku po 30 minútach nečinnosti. Toto nastavenie môžete upraviť podľa svojich potrieb pomocou aplikácie vo svojom smartphonu. Moxie môžete prepnúť do pohotovostného režimu až na 90 minút.

Dobíjanie
Vibrátor na klitoris Moxie je nabíjateľný, je šetrný k životnému prostrediu. Doba nabíjania: až 120 minút. Doba prevádzky: až 120 minút. Pre nabíjanie je možné použiť akýkoľvek sieťový adaptér USB.

Je 100% vodotesný (IPX 7), preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani. Materiál: silikón. Rozmery: 92x64,3x35,75 mm. Súčasťou balenia je magnetický dobíjací USB kábel, hodvábne látkové vrecúško na uskladnenie alebo na cesty, dobíjací USB kábel a náhradná magnetická spona.

Parametre produktu

Farba modrá, čierna
Dĺžka 9.2 cm
Priemer max. 6.4 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-desaťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Povrch hladký
Oblasť dráždenia klitoris
Značka We-Vibe

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť