Letné dobrodružstvo volá

Každý z nás sa teší na dovolenku a túži prežiť niečo nové, krásne a nezabudnuteľné. Letné dobrodružstvo môže mať mnoho podôb a nie je nič zvláštne, že veľa ľudí očakáva od dovolenky predovšetkým lepší sex. Pokiaľ patríte do tejto skupiny, tak práve tu nájdete inšpiráciu.

Najhorúcejšie hračky

Dnešné moderné erotické hračky sú úžasné v tom, že vám doprajú vzrušenie aj mimo spálňu. Predstavte si, dámy, že máte zavedené vibračné vajíčko a partner má v ruke jeho diaľkové ovládanie. Zvyšuje a znižuje intenzitu vibrácií a mení vibračné programy. Vy musíte zachovať chladnú tvár, pretože ste práve v reštaurácii alebo inde v spoločnosti ľudí. Je to celkom vzrušujúca predstava, že?

 

Vy ale máte rovnakú možnosť pohrať sa takto dráždivo s partnerom. Pre mužov existuje nositeľný vibračný krúžok Bond, ktorý muž ľahko ukryje v nohaviciach. Ovláda sa diaľkovým ovládačom alebo cez mobilnú aplikáciu. Vďaka aplikácii sa môžete hrať aj na diaľku, čo výrazne zvyšuje možnosti erotických hier v páre.

A čo Womanizer?

Unikátny stimulátor klitorisu Womanizer je na trhu už 10 rokov a neprestáva nás ohromovať svojimi novinkami. Medzi najhorúcejšie z nich patrí Womanizer Next, ktorého hlavnou devízou je hĺbka pulzujúcich vĺn. Vytvára tak ešte hlbší a komplexnejší vnem, ktorý vás spoľahlivo dovedie až k viacnásobným orgazmom. Za minútu na vrchole!

 

Najnovším typom Womanizeru je Blend. Je to hračka, ktorá sa zameriava na bod G a stimuláciu klitorisu súčasne. Pre niektoré ženy je dvojaká stimulácia jedinou cestou k dosiahnutiu orgazmu, preto je Womanizer Blend od začiatku veľmi žiadaným tovarom a sú naň výborné ohlasy.

Feromóny pôsobia ako magnet

Viete, že feromóny pomáhajú nielen pri zoznamovaní, ale aj k oživeniu súčasného vzťahu? Koľkokrát si človek v dlhodobom vzťahu povzdychne, že už to nie je ako predtým, že sa vytratila tá iskra a že už to nie je také vzrušujúce ako na začiatku. Feromóny pritiahnu pozornosť vášho partnera a znovu zapália iskru vášne vo vašom vzťahu. Staňte sa pre svojho partnera tou najpríťažlivejšou osobou v miestnosti. Stačí len pár kvapiek feromónov Pure a razom sa premeníte na sebavedomú a príťažlivú osobnosť. Vaše charizma bude neodolateľné.

Lepší výkon a viac vzrušenia

Ak sa vytráca chuť na milovanie alebo muža opúšťa jeho vnútorná sila žrebca a je vám to ľúto, vždy môžete vyskúšať afrodiziaká. Tieto prírodné látky majú schopnosť zvýšiť citlivosť na dotyky, prehĺbiť vzrušenie, posilniť mužnosť a zintenzívniť zážitok z milovania. S ich pomocou môžu partneri prežívať oveľa intenzívnejšiu rozkoš, dosahovať silnejšie orgazmy a užívať si milovanie naplno všetkými zmyslami. Pokiaľ zatiaľ váhate, či prírodným afrodiziakom dať šancu, verte, že ak vyskúšate Orgasmicon alebo Erecticon, nebudete ľutovať.

Lubrikant na cestách

Lubrikačný gél patrí do každej spálne, to už vieme. Poskytuje väčší komfort pri milovaní aj pri použití erotických hračiek. Preto by sme naň nemali zabudnúť ani pri balení na dovolenku. Pokiaľ sa tešíte na vodné hrátky s partnerom, určite vyskúšajte silikónový lubrikant Love Gel s vôňou japonskej slivky, monoi alebo vanilky, ktorý môžete použiť aj na masáž.

S výberom vám poradíme

Cesta za letným dobrodružstvom môže byť kľukatá, ale vždy by mala viesť cez Erotic City, kde vám poradia, akú erotickú pomôcku vybrať, aby ste si užili viac vzrušenia pri milovaní, ale aj romantické milovanie. Je jedno, či žijete vo vzťahu alebo ste momentálne singel, v Erotic City majú pomôcky pre každého, kto si chce život spestriť a užiť si niečo viac. Erotic City - Radosť na dosah

 

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť