Womanizer

Womanizer - Next

(4 recenze)
219.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

S Womanizerom Next sa ponoríte do sveta, v ktorom je dosiahnutie orgazmu jednoduchšie a prirodzenejšie ako kedykoľvek predtým. Môže vám priniesť zážitky, ktoré ste doteraz nezažili. S Womanizerom dosahujú orgazmus dokonca ženy, ktoré majú s jeho dosiahnutím problém, alebo orgazmus nikdy neprežili. Výnimkou nie sú ani niekoľkonásobné orgazmy. Womanizer ponúka intenzívne potešenie bez nadmernej stimulácie klitorisu. Jeho jedinečná patentovaná technológia Pleasure Air spočíva v ľahkom nasatí klitorisu a následnej stimulácii pulzujúcimi tlakovými vlnami, ktoré sú bezkontaktné a jemné, ale mimoriadne účinné. S Womanizer Next si naozaj užijete a objavíte nový rozmer rozkoše.

V čom sa Womanizer Next líši od svojich predchodcov?
Model Next vám ponúka nielen možnosť prispôsobiť si rýchlosť a intenzitu podľa svojich pocitov, ale má aj vylepšenú bezkontaktnú stimuláciu klitorisu vďaka novej funkcii 3D Pleasure Air, ktorá poskytuje intenzívnejší a bohatší pocit. Kontrola vyvrcholenia je teraz vo vašich rukách, nová funkcia Climax Control ponúka možnosť nastaviť hĺbku vzduchových vĺn, aby bol váš zážitok tak intenzívny a hlboký, ako si želáte. Po dosiahnutí orgazmu oceníte funkciu relaxačný koniec orgazmu, ktorá sa aktivuje krátkym stlačením ovládacieho tlačidla a vaša hračka sa rýchlo vráti na najnižšiu možnú intenzitu, aby poskytla relaxačné ukončenie orgazmu.

Chcete mať svoj orgazmus pod kontrolou?
Inovatívna technológia Smart Silence vám umožní oddávať sa svojim túžbam aj po stretnutí hračky s vašou pokožkou. Keď sa hračka nepoužíva, prejde do pohotovostného režimu. Vďaka tomu je hračka pri používaní nielen tichá, ale zároveň vás nerozptyľuje a šetrí batériu. Túto funkciu oceníte, keď vás niekto vyruší pri vašej činnosti. Funkcia Autopilot ponúka možnosť riadiť vašu rozkoš výberom prednastavenej cesty intenzity. Ak hračke odovzdáte kontrolu, nebudete musieť robiť vôbec nič. Ak sa chcete ponoriť hlbšie, váš Womanizer je vodotesný, takže nič nestojí v ceste dlhým relaxačným kúpeľom alebo osviežujúcim sprchám. Womanizer Next má 14 úrovní intenzity, ktoré sú dokonale vyvážené. Či už dávate prednosť jemnému a nežnému, silnému a intenzívnemu, alebo niečomu medzi tým - váš ďalší orgazmus je vzdialený len na jedno stlačenie tlačidla.

Womanizer Next je 100 % vodotesný podľa normy IPX7. Materiál: silikón. Rozmery: 171 x 54 x 57 mm. Hmotnosť: 480 g. Súčasťou balenia je dobíjací magnetický USB kábel. Čas nabíjania: 120 min. Doba prevádzky: 240 min. Typ batérie: Súčasťou je nabíjateľná lítium-iónová batéria (3,7 V, 620 mAh). Súčasťou sú dve silikónové násadky a hodvábne látkové vrecko na skladovanie alebo cestovanie. Na dosiahnutie maximálnych vzrušujúcich pocitov odporúčame používať Womanizer s kvapkou lubrikantu. Potom vám už nič nebude brániť v dosiahnutí hromových a ohromujúcich orgazmov. • 5 rokov záruka.

Parametre produktu

Farba čierna, fialová, zelená
Dĺžka 17,1 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-štrnásťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Oblasť dráždenia klitoris
Značka Womanizer

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • Zde

    Po třiceti letech manželství, několika letech útlumu. Je moje žena jako proměněná. Vždy se bránila erotickým pomůckám, ale po použití womanizeru je jako vyměněná. Děkujeme !!!!! :-) Děkuji za profesionální… Prečítať viac

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť