We-Vibe
Kat. číslo 091775

Vibračný krúžok - We-Vibe Bond

(2 recenze)
144.99 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Páni, potešenie si môžete užiť aj mimo spálne. Vibračný krúžok Bond možno nosiť aj pod oblečením počas dňa, vibračnú časť stačí otočiť, aby bola pod penisom. S Bondom môže byť každý okamih príjemný. Možno ho tiež použiť ako hračku v páre. Bond môže posilniť erekciu počas sexu vďaka zadržaniu krvi v penise a poskytnúť vzrušujúcu stimuláciu obom partnerom vďaka vibráciám. Krúžok Bond sa nasadzuje okolo penisu a semenníkov a dobre sedí, pretože jeho vnútorný priemer je možné upraviť na dve rôzne veľkosti. Krúžok sa dá rozpojiť a nastaviť priemer malým dielom navyše. Vibračný krúžok Bond od We-Vibe má 10 tichých vibračných programov, ktoré možno ovládať pomocou diaľkového ovládania (dosah 3 metre) alebo pomocou inteligentného telefónu s aplikáciou We-Vibe, ktorá umožňuje ovládanie aj na diaľku. Aplikácia má ďalšie stimulačné programy, hlasovú funkciu, funkciu chatu a funkciu videa. Pre ľahké nasadenie a príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu na erotické pomôcky. Súčasťou balenia je látkové vrecúško na uskladnenie. Funkcie: 10 stupňov intenzity + ďalšie s aplikáciou. Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006 / ES EÚ. Vodeodolnosť krúžku: áno (IPX7), diaľkové ovládanie: nie. Dĺžka: 8,5 cm, šírka: 4,6 cm. Priemer 1: 3,6 x 4,2 cm, priemer 2: 4 x 4,2 cm. Batéria krúžok: Li-on dobíjacia (magnetický dobíjací USB kábel súčasťou balenia). Batéria diaľkové ovládanie: 1x CR2032 (súčasťou balenia). Doba nabíjania: 90 min. Doba prevádzky: až 120 min. Farba: čierna.

Parametre produktu

Farba čierna
Priemer 4.2 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-desaťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Funkcia erekčná
Značka We-Vibe
K stiahnutiu BOND_We-Vibe_EN_CZ_SK.pdf

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • Peter

    Skvelá pomôcka.

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť