Womanizer

Womanizer - Blend

(0 recenzí)
129.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Objavte a preskúmajte novinku Womanizer Blend, jedinečný a ľahko ovládateľný duálny stimulátor, ktorý sa postará o vonkajšiu aj vnútornú stimuláciu súčasne. Duálny stimulátor Womanizer Blend kombinuje vibrácie na stimuláciu bodu G s jemnými vlnami technológie Pleasure Air, ktoré intenzívne a bezdotykovo stimulujú klitoris. Womanizer Blend prináša úplne nový spôsob, ako dosiahnuť úplne intenzívne a zmiešané orgazmy, ktoré harmonicky prepájajú dva kľúčové body ženského potešenia.

Womanizer Blend prináša harmóniu potešenia
S Womanizerom Blend zažijete, čo znamená skutočne hlboká a komplexná slasť. Vďaka svojmu ergonomickému dizajnu sa ľahko prispôsobí vášmu telu a umožňuje precíznu stimuláciu ako bodu G, tak klitorisu, čo vedie k skutočne jedinečným zážitkom. Duálny stimulátor Womanizer Blend je ideálny pre zvedavých nováčikov, ktorí chcú preskúmať nové pocity a objaviť zmiešané orgazmy s ľahko použiteľnou duálnou stimulačnou hračkou. Pleasure Air technológia, ktorá je základom Womanizeru Blend, jemne obklopuje klitoris a stimuluje ho bezdotykovými pulzujúcimi vlnami vzduchu. Tento spôsob stimulácie je mimoriadne šetrný a zároveň intenzívny, čo umožňuje dosiahnuť orgazmy, ktoré sú nielen silné, ale aj dlhotrvajúce. Súčasne vibrácie určené pre bod G poskytujú hlbokú vnútornú stimuláciu, ktorá spoločne s Pleasure Air vytvára symfóniu pocitov, ktoré vás privedú na vrchol blaha. Ponorte sa do sveta neuveriteľnej rozkoše, kde sa vibrácie a vzduchové vlny stretávajú, aby vytvorili harmóniu potešenia, ktorá vás nikdy nesklame.

Prispôsobte si svoje potešenie s Womanizerom Blend
S Womanizerom Blend si môžete svoje potešenie prispôsobiť pomocou dvoch motorov s oddeleným ovládaním. Duálny stimulátor Blend ponúka 8 úrovní intenzity Pleasure Air, ktoré vám umožnia dosiahnuť presne to, čo potrebujete. Navyše si môžete vychutnať až 6 režimov vibrácií, od jemnej masáže cez vlnenie až po intenzívne pulzy. Stimulátor Womanizer Blend je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sú bezpečné pre telo a je tiež plne vodotesný, čo ho robí ideálnym pre hrátky vo vani alebo v sprche. Nabíjanie je ľahké pomocou USB dobíjacieho kábla. Po 90 minútach nabíjania vám Blend ponúka až 90 minút potešenia. Zapnutie / vypnutie stimulátora vykonáte pridržaním tlačidla + po dobu 2 sekúnd. Následným krátkym stlačením tlačidiel + a – ovládate stimulátor klitorisu. Tlačítkom v tvare deviatich bodiek ovládate intenzitu a vibračné programy.

Kľúčové vlastnosti Womanizeru Blend
• 5 rokov záruka.
• Ergonomický zakrivený tvar s flexibilným ramenom pre duálnu stimuláciu
• Plynulé striedanie medzi stimuláciou klitorisu a bodu G vďaka dvom oddeleným motorom
• Kombinácia Pleasure Air technológie a vibrácií bodu G
• Womanizer Blend ponúka 8 úrovní intenzity Pleasure Air
• Vychutnať si môžete až 6 režimov vibrácií od masáže, po vlnení až pulzy
• Duálny stimulátor je vyrobený z telu bezpečného silikónu a ABS plastu
• Vodeodolnosť IPX7 – na použitie vo vani alebo sprche
• Jednoduché nabíjanie pomocou USB magnetickej nabíjačky
• Doba nabíjania a doba prevádzky je 90 minút

Parametre
Vibrácie: 6 režimov vibrácií. Vodotesnosť: áno (IPX7). Materiál: silikón, ABS. Súčasťou balenia je magnetický USB nabíjací kábel. Doba nabíjania a prevádzky: 90 min. Farba: ružová. Rozmery: 11,3 x 5,1 x 13,9 cm. Hmotnosť: 185 g.


Parametre produktu

Farba modrá, fialová, ružová
Dĺžka 11,3 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-šesťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Oblasť dráždenia vaginálny a klitoriálny
Značka Womanizer

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť