Erotic City - Radosť na dosah

Vianoce sú dni zázrakov a splnených prianí. Tie niekedy prichádzajú samé od seba, inokedy sa oplatí im zľahka ísť naproti. Napríklad tým, že sa otvoríme novým veciam a vyskúšame, čo sme doteraz neskúsili. Urobiť radosť tak môžeme sebe aj tým, ktorých milujeme.

Zázraky na dosah ruky

Vedieť si užiť naplno prítomný okamih je nielen úžasná schopnosť, ale aj liek pre telo aj pre dušu. Existuje viacero spôsobov, ako sa tomu naučiť. Máme pre vás hneď niekoľko tipov na pomôcky, ktoré vám na ceste k dokonalému zážitku a uvoľneniu rady pomôžu. V správnych rukách totiž vedia zázraky, a to nielen na Vianoce.

Pulzujúca láska a radosť zo zdieľania

Popri láske na prvý pohľad veríme aj v lásku od prvého pulzu. Womanizer Premium 2 je presne tým vianočným darčekom, ktorý jednoducho vie. Spôsobuje dych vyrážajúci orgazmus taký rýchly a intenzívny, že budete túžiť po druhom ešte skôr, než naplno doznie ten prvý. A užiť si ho môžete pri sólo hrátkach aj v páre!

 

Tohtoročnou horúcou novinkou je We-Vibe Sync O, úžasný párový vibrátor, ktorý presne sadne, ako má. Či už snívate o spoločnom vzrušení vystupňovanom na maximum, ovládaní na diaľku, vytváraní vlastných vibračných programov alebo vibráciách v rytme obľúbenej skladby, všetky tieto priania vám dokáže hravo splniť. Užívajte si a bavte sa!

 

Tradícia s novou príchuťou

Vibrátor je klasikou medzi erotickými pomôckami, a napriek tomu nás môže znova prekvapiť. Zvlášť keď disponuje funkciami, ktorým nemožno odolať. Duálny vibrátor Jacobo s výstupkom na klitoris a poklepovou šošovkou pre dokonalú stimuláciu bodu G už nejednu ženu naučil, ako ľahko dosiahnuť vnútorný, alebo dokonca zmiešaný orgazmus. Pridáte sa k nim?

 

Tajný tip pre vás: Pre ešte intenzívnejšiu stimuláciu je možné k vibrátoru pribrať do hry aj análny kolíček. Dokonalé vyplnenie pre dokonalý zážitok. Nezabudnite ani na lubrikačný gél a dezinfekciu na erotické pomôcky.

Malý darček pre veľkú radosť

Nepatrné rozmery, prekvapivé schopnosti. Vibračný krúžok Konštantín s diaľkovým ovládačom je presne tým, čo pod stromčekom chcete nájsť. Pri klasickom použití aj pri cielenom vyhľadávaní erotogénnych zón (to keď si ho pre zmenu navlečiete na prsty a pôjdete s ním na prieskum) bude farebne žiariť. A rozžiari aj vás. 

 

Viete, že: čo je prekrvenejšie, je aj citlivejšie? Afrodiziaká s L-arginínom v podobe tabletiek Erecticon a Orgasmicon pomáhajú zvýšiť erotickú túžbu, prebúdzať vášeň a prehlbovať zážitok pri milovaní. Tak nech sú vaše tohtoročné Vianoce šťastné, veselé a vášnivé!

 

Darčeky mäkké aj tie tvrdšie

Niekto má rád hebké pierka a nežnú masáž vonnými sviečkami alebo voňavým lubrikačným gélom 2 v 1, iní pre zmenu ocenia silnejšiu stimuláciu telesných partií. Popustite uzdu fantázii. Možno je ten správny čas poobzerať sa po putách a okoreniť hrátky měkkým korbáčom alebo plácačkou, ktovie?

Splnenie najtajnejších prianí

Koľko mužov sníva o dokonalom uspokojení, kedykoľvek si ho želajú. Moderné vibračné masturbátory ako je Eva, s funkciami sania a zahrievania, sú darčekom, ktorý poteší aj veľmi náročných mužov. Tých, ktorí vyhľadávajú aj iné typy orgazmu, zase potešia stimulátory prostaty s rotačnými a poklepovými funkciami. Urobíte sebe alebo niekomu radosť Liviom?

 

Všetky vyššie spomenuté tipy aj množstvo ďalších úžasných erotických pomôcok nájdete v e-shope aj kamenných predajniach Erotic City. Radi vám pri ich výbere poradíme a pomôžeme vybrať tie najlepšie práve pre vás. Tešíme sa!

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť