Man Dreams
Kat. číslo 093555

Vibračný krúžok - Konstantin

(1 recenze)
89.95 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Vibračný krúžok Konštantín je skvelá erotická hračka pre páry, ktoré si chcú užiť viac vzrušenia pri milovaní a vyhnať nudu zo spálne. Ponúka zaujímavé vibračné programy a je pripravený dopriať potešenie obom partnerom naraz. Ženy si užijú stimuláciu na klitorise a muži stimuláciu penisu. Krúžok môže podporiť erekciu. Nenechajte si ujsť túto modernú eorickú hračku, stojí naozaj za to.

Tvar & Funkcie
Vibračný krúžok je podlhovastý, na spodnej strane má vrúbky a hore výstupky pre stimuláciu citlivého klitorisu a jeho okolia. Táto erotická hračka je dobíjateľná, má silný motorček a môže sa pochváliť celkom 10 vibračnými programami. Krúžok je na diaľkové ovládanie, to zaisťuje väčší komfort ovládania. Po zapnutí vibrácií sa strieborná časť podsvieti a pri prepínaní vibračných programov mení farby.

Ovládanie & Napájanie
Pred prvým použitím odporúčame úplné nabitie zariadenia. Použite dobíjací USB kábel dodaný v balení. Než odídete, počkajte a skontrolujte, či sa nabíja. Pomôcka sa môže počas nabíjania zahriať. Doba plného nabitia je 100 minút, ale záleží na stave nabitia batérie. Doba prevádzky je cca 45 minút v závislosti od zvoleného vibračného režimu a stavu batérie. Batéria je bezpamäťová, tzn. že sa nemusí úplne vybiť pred samotným nabíjaním. Pre zapnutie dlho stlačte tlačidlo na boku krúžku, strieborná časť sa podsvieti. Krátkymi stlačeniami rovnakého tlačidla si užívajte celkom 10 vibračných režimov. Pre vypnutie tlačidlo stlačte a dlho podržte. Ovládanie diaľkovým ovládačom: Pre zapnutie dlho stlačte tlačidlo na boku krúžku, strieborná časť sa podsvieti. Krátkymi stlačeniami tlačidla so symbolom vlnovky na ovládači prepínate vibračné programy. Druhým tlačidlom vibrácie vypnete, ale krúžok zostáva ďalej v pohotovostnom režime. Pre úplné vypnutie stlačte a dlho podržte tlačidlo na boku krúžku. Krúžok nikdy nenechávajte na penise dlhšie ako 30 minút. Majte na pamäti, že pred spánkom musíte krúžok zložiť, v opačnom prípade si môžete privodiť zníženie citlivosti či funkčnosti penisu.

Materiál & Vodeodolnosť
Krúžok je vyrobený zo silikónu v tej najvyššej kvalite. Silikón je žiadaný materiál pre svoju hebkosť a jemnosť. Strieborná časť je z ABS plastu. Použité materiály neobsahujú ftaláty ani latex, takže sú zdravotne nezávadné pre ľudskú pokožku. Pomôcka je vodeodolná voči striekajúcej vode IPX5. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu určenú na erotické pomôcky.

Parametre
Funkcie: 10 vibračných programov. Materiál: silikón / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodeodolnosť: áno (IPX5). Rozmery: 5,1 x9, 3x2, 6 cm. Priemer krúžku: 3,2 cm – flexibilný. Batéria: Li-on dobíjacia (dobíjací USB kábel súčasťou balenia). Batéria diaľkové ovládanie: 1x CR2032 (súčasťou balenia). Farba: čierna. Hmotnosť bez obalu: 40 g. Hmotnosť s obalom: 283 g. Veľkosť obalu: 13x17x6,5 cm.

Parametre produktu

Farba čierna
Priemer flexibilný
Materiál silikón 
Vibrácie áno-desaťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX5 
Funkcia erekčná
Značka Man Dreams

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • Marta

    Jsem velmi spokojená

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť