Man Dreams
Kat. číslo 092326

Masturbátor - Eva

(0 recenzí)
295.95 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Dokonalý masturbátor, ktorý vám ponúkne viac ako klasiku. Moderný masturbátor má funkciu zahrievania pre váš väčší komfort, funkciu sania pre príjemné pocity a vibračné programy pre viac vzrušenia. Masturbácia môže byť oveľa zaujímavejšia, než ste si doteraz mysleli. Stačí použiť dostatočné množstvo lubrikačného gélu a môžete si vychutnať svoje intímne chvíľky novým a viac vzrušujúcim spôsobom.

Tvar & Funkcie
Masturbátor Eva je schovaný v praktickom puzdre. Používa sa aj s puzdrom, ale je možné ho aj vytiahnuť a použiť bez neho alebo poriadne umyť. Moderný masturbátor ponúka hneď niekoľko spôsobov stimulácie. Môžete si užiť 3 programy sania alebo si sanie nastaviť ručne, 10 vibračných programov a funkciu zahrievania. Alebo môžete použiť masturbátor klasickým spôsobom pomocou ruky a pohybov sem a tam. Výstupky vo vnútri budú príjemne masírovať.

Ovládanie & Napájanie
Ovládanie pomôcky je jednoduché. Pre zapnutie alebo vypnutie použite tlačidlo so symbolom zap / vyp. Stlačte ho a podržte po dobu asi 2 s. Po zapnutí masturbátor krátko zavibruje a rozsvieti sa LED dióda, tzn. že je masturbátor v pohotovostnom režime. Krátkym stlačením tlačidla so symbolom plamienka zapnete alebo vypnete zahrievanie, pri zahrievaní LED dióda bliká. Krátkym stlačením tlačidla so symbolom zapnutia / vypnutia zapnete vibrácie a ďalšími krátkymi stlačeniami prepínate vibračné programy. Tlačidlom so symbolom vlnovky prepínate intenzitu vibrácií. Krátkym stlačením tlačidla bez symbolu zapnete program sania. Ďalšími krátkymi stlačeniami prepínate 3 rôzne programy sania. Pokiaľ budete toto tlačidlo držať bude masturbátor sať, kým tlačidlo nepustíte. Funkcie je možné rôzne kombinovať.

Materiál & Vodeodolnosť
Materiál je TPE, je hebký a veľmi príjemný. Pri použití dostatočného množstva lubrikantu bude Eva krásne vlhká a pripravená na váš penis. Puzdro je z ABS plastu. Materiály neobsahujú ftaláty, BPA, ani latex. Masturbátor nie je vodotesný, ani vodeodolný, neponárajte ho do vody. Do vody môže ísť iba vnútorná vložka. Puzdro vždy utrite iba ľahko navlhčenou handričkou a očistite.

Parametre
Funkcie: 3 programy sania + ručné nastavenie sania, 10 vibračných programov, 3 stupne intenzity vibrácií, funkcia zahrievania. Batéria: dobíjacia Li-on (USB dobíjací kábel je súčasťou balenia). Materiál: TPE, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodotesnosť: nie. Celková dĺžka: 26,5 cm. Šírka: 9 cm. Vkladacia dĺžka: 12 cm. Priemer: 2,5 cm - flexibilný. Farba: čierna / transparentná. Hmotnosť bez obalu: 942 g. Hmotnosť s obalom: 1611 g. Rozmery obalu: 14x39x13 cm.

Parametre produktu

Farba čierna
Dĺžka 26.5 cm
Priemer flexibilný
Materiál TPE 
Vibrácie áno-desaťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť nie
Značka Man Dreams

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť