Womanizer

Womanizer - Duo 2

(1 recenze)
249.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Mrazivá rozkoš
Duo 2 je vylepšenou verziou už aj tak dokonalého Dua, ktoré sa stará o vnútornú aj vonkajšiu stimuláciu súčasne. Duo 2 ale ponúka viac stupňov intenzity. Môžete si užiť 14 stupňov intenzity pri stimulácii Pleasure Air aj pri vibráciách. Vibračných programov je celkom 10. Stimulácia klitorisu Pleasure Air a vibrácie sa dajú samostatne nastaviť. Nová funkcia Afterglow (relaxačný koniec orgazmu) vám prinesie ešte väčší pocit uvoľnenia a pocity blaženosti.


Za minútu na vrchole!
Womanizer je unikátny stimulátor klitorisu, ktorý má za úlohu jediné - ženský orgazmus. Ženy pri jeho použití cítia mimoriadne intenzívne pocity slasti a veľké uspokojenie v neuveriteľne krátkom čase. S Womanizerom dosahujú orgazmus aj ženy, ktoré dovtedy mali s jeho dosiahnutím problémy alebo ho nedosahovali vôbec. Výnimkou nie sú ani niekoľkonásobné orgazmy.


Čím je Womanizer tak zvláštne?
Je to stimulátor klitorisu vybavený technológiou Pleasure Air, ktorá je patentovaná. Technológia Pleasure Air sa zameriava na klitoris ako na centrum ženskej rozkoše. Zaisťuje stimuláciu klitorisu s pomocou pulzujúcich tlakových vĺn. Womanizer úplne obklopí klitoris, zľahka ho nasaje a potom bezdotykovo stimuluje. Intenzitu tlakových vĺn pohodlne nastavíte pomocou tlačidiel od extra jemných až po ultra silné, presne podľa vašich potrieb. Prečítajte si recenzie zákazníčok a pozrite sa na obľúbené milostné polohy s Womanizerom.


Womanizer Duo 2
Stimulácia klitorisu je úžasná a veľmi príjemná, žena ale môže mať pocit, že jej chýba vaginálna stimulácia. Kombinácia vonkajšej a vnútornej stimulácie je pre niektoré ženy dokonca zásadná pre dosiahnutie orgazmu. Preto bol vyvinutý duálny Womanizer Duo 2. Okrem pôvodnej stimulácie tlakovými vlnami má Duo 2 aj perfektne tvarovaný vibrátor. Môžete si užiť 14 stupňov intenzity na stimuláciu klitorisu a 14 stupňov intenzity vibrátora. Vibrácie dokonca ponúkajú 10 vibračných programov. Tieto funkcie sa dajú samostatne nastaviť, určite nájdete tú najlepšiu kombináciu, pri ktorej budete dosahovať tie najbúrlivejšie orgazmy.


Afterglow
Relaxačné doznievanie orgazmu. Pre plné prežitie dozvuku svojho orgazmu krátko stlačíte tlačidlo Zap/Vyp. Duo 2 sa na záver vráti na úroveň intenzity 3, ktorá vám prinesie pocit uvoľnenia.

Pohotovostný režim
Ak sa 10 minút alebo 5 minút (ak je batéria takmer vybitá) nezmení chod výrobku, automaticky sa vypne. Pri opätovnom zapnutí sa výrobok automaticky vráti do naposledy používaného nastavenia.


Smart Silence
Smart Silence (chytré ticho) zaisťuje, že Womanizer Duo 2 začína fungovať až vtedy, keď sa stimulačná hlavica na klitoris takmer dotýka pokožky. Akonáhle Womanizer vzdialite od tela, vypína sa, čo šetrí batériu a používanie je výrazne tichšie. Je to skvelé opatrenie pre chvíle, kedy si užívate svoju chvíľku relaxu s Womanizerom a niekto vám vtrhne do izby. Stačí, keď Duo 2 vzdialite trochu od tela a ten sa v okamihu vypne a nie je počuť, čo pod perinou práve robíte. Funkciu Smart Silence je možné deaktivovať stlačením tlačidiel uvedených v návode súčasne po dobu dvoch sekúnd.


Womanizer Duo 2 je 100% vodotesný (IPX 7) a vy s ním môžete relaxovať v sprche aj vo vani. Materiál: silikón, ABS. Rozmery Womanizeru: 88x203x58 mm. Hmotnosť: 263 g. Súčasťou balenia je magnetický USB nabíjací kábel. Doba nabíjania je 120 min. Doba prevádzky je 120 min. Súčasťou balenia sú dve silikónové násadky (S, M) a hodvábne látkové vrecúško na uskladnenie alebo na cesty. Pre maximálne vzrušujúce pocity odporúčame použiť Womanizer s kvapkou lubrikantu. Potom už vás nebude nič obmedzovať v dosahovaní búrlivých a ohromujúcich orgazmov. 5 rokov záruka! Platí pre Womanizery zakúpené od 14.01.2021.

Parametre produktu

Farba čierna, modrá, červená, fialová, zelená
Dĺžka 20.3 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-štrnásťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Oblasť dráždenia vaginálne a klitoriálne
Značka Womanizer

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

PK 9.12.2023 | 21:13

Dobrý den, síťový adaptér USB opravdu není součástí balení??

Womanizer - Duo 2
Odpověď
Alena, Erotic City
11.12.2023 | 14:01
Dobrý den,  součástí balení je pouze… Zobrazit celou odpověď

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • Bee

    Při prvním použití do minuty hotovo ????úžasná věc hodně návykova ????za ty peníze to opravdu stojí

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť