Kto je pripravený, nebýva zaskočený!

Leto je dobou nových známostí, milostných dobrodružstiev alebo dovoleniek, kedy máme na partnera oveľa viac času. V lete sa cítime šťastnejší, príťažlivejší a máme viac energie. Veľa párov má väčšiu chuť vyskúšať niečo nové a má viac príležitostí na milovanie. Či už svoju lásku máte alebo ste single, nechajte sa inšpirovať a užite si leto naplno!

 

Pre všetky aktívne ženy, ktoré dávajú prednosť dovolenke v pohybe máme vychytávku v podobe venušiných guličiek. Ich pravidelným používaním sa zlepšuje prekrvenie panvového dna, trénujú sa pošvové svaly a schopnosť ich aktívne ovládať. Oboje vedie k intenzívnejším zážitkom pri milovaní a jednoduchšom dosahovaní orgazmu.

 

Veľa vzrušenia a zaujímavé chvíľky zažijete s vibračným vajíčkom. Stačí s ním vyraziť do reštaurácie, kina, na diskotéku alebo len tak na prechádzku. Keď bude mať diaľkové ovládanie v ruke partner a bude vibrácie zosilňovať pri tých najnevhodnejších chvíľach, užijete si veľa horúcich, ale slastných okamihov.

Fantastické orgasmy

Na dovolenke nemusíte objavovať iba nové krajiny. Na prednej stene vagíny, pár centimetrov od pošvového vchodu, možno pri troche šťastia a šikovnosti nájsť citlivé miesto známe ako bod G. Práve jeho dráždením môže žena dosiahnuť fantastický orgazmus. Pomôže k tomu zahnutý vibrátor alebo tvarovaný návlek na penis.

Nesmieme zabudnúť ani na klitoris, vďaka nemu ženy dosahujú orgazmus najčastejšie. S pomocou Womanizeru špeciálneho stimulátora klitorisu si môže žena užiť dokonca niekoľkonásobné orgazmy. Womanizer je v tomto smere úplne spoľahlivý a žena ho môže použiť osamote aj s partnerom. Jeho heslo znie: Za minútu na vrchole!

 

Skvelou párovou pomôckou je aj tvarovaný vibrátor We-Vibe Chorus, ktorý sa dá použiť priamo pri milovaní. Partneri si vibrácie užívajú spoločne a dosiahnutie orgazmu je predovšetkým pre ženu jednoduchšie a intenzívnejšie. Párové pomôcky We-Vibe sú zaujímavé aj tým, že sa dajú ovládať na diaľku s pomocou mobilnej aplikácie a partner sa môže so ženou hrať aj keď v tej chvíli nemôžu byť spolu.

 

Dokonalé milovanie

Aby bolo milovanie na dovolenke dokonalé, chce to aj dokonalú erekciu. Erekčný krúžok je obľúbenou pomôckou pre lepšiu erekciu. Nenápadná malá vecička, ktorá sa zmestí do každého šuplíka a do každého vrecka. Pevné zovretie penisu pri koreni nielenže pomôže udržať pevnú erekciu tým, že zabráni spätnému odtoku krvi z penisu, ale dokáže aj predĺžiť výdrž. Inak povedané, s nasadeným erekčným krúžkom je možné oddialiť vyvrcholenie a užívať si dlhšie. 

 

Na dovolenke je čas na rozmaznávanie. Urobte si svoju pohodičku, pripravte si obľúbený masážny olej alebo masážnu sviečku a navzájom sa namasírujte. Masáž je krásna predohra, ktorá eroticky naladí a príjemne uvoľní. Na cesty odporúčame aj lubrikačný gél, pretože kto maže…, ale to dobre poznáte.

 

Nezabúdajte, že kľúčom k milostným hrám je partnerská komunikácia. Hovorte spolu o svojich potrebách a túžbach a plňte si priania. S výberom erotických pomôcok na spestrenie vášho milostného života vám radi pomôžu v predajniach Erotic City a na www.eroticcity.sk

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť