We-Vibe

Vibrátor - We-Vibe Chorus

(2 recenze)
199.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Zdieľajte potešenie!
Objavte nový spôsob, ako sa spoločne hrať! We-Vibe Chorus je úžasný dobíjací vibrátor pre páry. Je navrhnutý tak, aby priniesol potešenie obom partnerom pri milovaní. Žena si vychutná silnú stimuláciu na klitorise a bode G súčasne, muž bude cítiť vzrušujúce vibrácie na penise. Atmosféra spoločného vzrušenia a vnímania vibrácií je neuveriteľne krásna a maximálne pár spája.

Duálna stimulácia
We-Vibe Chorus je dômyselná erotická pomôcka, má jedinečný tvar U, takže môže stimulovať klitoris aj bod G súčasne a vďaka silným vibráciám zosilňuje zážitok pri milovaní. Môžete ho použiť pri partnerských milostných hrách alebo ho môže žena použiť sama pre vlastné potešenie.

Diaľkové ovládanie
We-Vibe Chorus má inovatívne diaľkové ovládanie, ktorým možno meniť vibračné programy aj intenzitu vibrácií. Môžete použiť klasicky tlačidlá, ale novinka je v tom, že jednoduchým stlačením tela diaľkového ovládania zvýšite intenzitu, a to v závislosti na sile stisku. S povoľovaním sa zase intenzita zníži. Pre aktiváciu je potrebné stlačiť na diaľkovom ovládači tlačidlo s vlnovkou. Výhoda je v tom, že sa pri blížiacom orgazme už nemusíte sústrediť na tlačidlá ovládania, stačí ovládanie v zápale vášne stlačiť v dlani. Aj partner môže Váš We-Vibe Chorus ovládať pomocou diaľkového ovládača a kochať sa pohľadom na vaše vzrušené telo. Diaľkové ovládanie funguje do vzdialenosti 3 m.

Čím je Chorus výnimočný?
Chorus je ďalší level sexu. Zoznámte sa s úplne dokonalým a úžasným vibrátorom pre páry. We-Vibe Chorus je najintuitívnejší vibrátor pre páry všetkých čias. Je nastaviteľný v ohybe, takže môžete vibrácie presnejšie zacieliť. Je pohodlný pre oboch partnerov a je veľmi diskrétny a tichý. Ovládať ho môžete tlačidlom priamo na výrobku, s pomocou inovatívneho diaľkového ovládania alebo s pomocou mobilného telefónu. Moderná mobilná aplikácia We-Vibe umožňuje partnerovi ovládať pomôcku a hrať sa s partnerkou na akúkoľvek vzdialenosť. Vášeň nepozná hranice.

Chorus je prvý We-Vibe s technológiou AnkorLink, ktorá vytvára najstabilnejšie spojenie medzi vaším Chorus a aplikáciou We-Vibe (takže signál neklesá). Diaľkové ovládanie je kotvou medzi vaším Chorus a We-Vibe, udržujte ho v blízkosti pre najlepšie spojenie.

Mobilní aplikace We-Vibe
Aplikace, která spojuje páry. Získajte bezplatnú aplikáciu We-Vibe a hrajte sa spoločne s produktmi We-Vibe, aj keď ste ďaleko od seba. A navyše odomknite ďalšie funkcie produktu a objavte najrôznejšie nové spôsoby milostného hrania.

Vzrušujte svoju partnerku odkiaľkoľvek na svete. Pripojte sa priamo z rovnakej miestnosti alebo z iného kontinentu. Zvýšte bezpečne svoje vzrušenie hlasom, chatom alebo videom. Všetko je dovolené.

Nakreslite si svoje vlastné vibrácie. Upravte trvanie a intenzitu a potom ich uložte, aby ste si ich mohli užívať znovu a znovu. Vytvorte si vlastný zoznam obľúbených vibračných programov.

Užite si vibrácie v rytme svojej obľúbenej hudby. Použite svoj zoznam skladieb priamo z telefónu a nastavte si náladu, ktorú chcete, alebo čerpajte zvuky zo svojho okolia. Vďaka aplikácii We-Vibe môžete zachytiť každý zvuk okolo vás. Ako sa pripojiť? Stiahnite si bezplatnú aplikáciu We-Vibe z App Store alebo Google Play. Spárujte zariadenie We-Vibe so šikovným telefónom. Pošlite svojmu milencovi pozvanie na pripojenie. Pripojte sa k svojej milenke v aplikácii. Dráždite a zdieľajte vzrušenie kdekoľvek na svete.

Už nikdy sa nenechajte limitovať vzdialenosťou od vašich milostných hier. S aplikáciou We-Vibe môžete byť v kontakte s partnerom / partnerkou.

Funkcie: 10 základných vibračných programov a 10 stupňov intenzity a vďaka mobilnej aplikácii vlastné vibračné programy a vibrácie do rytmu hudby. We-vibe Chorus je 100% vodotesný (IPX7), preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani. Materiál: silikón. Rozmery: 78x33x43,5 mm. Súčasťou balenia j

Parametre produktu

Farba modrá, ružová, fialová, oranžová
Dĺžka 7.8 cm
Priemer min. 3.3 cm
Priemer max. 4.3 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-desaťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Oblasť dráždenia klitoris a bod g
Značka We-Vibe
K stiahnutiu WeVibe_Chorus_navod.pdf

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • JK

    Skvělá hračka do postele i na večer k televizi.

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť