Originálne darčeky venované s láskou

Je pre vás stále ťažšie vymyslieť originálny darček pre vašu drahú polovičku? Potrebujete inšpiráciu a tipy na zaujímavé a vzrušujúce darčeky? Potom ste na správnom mieste. Máme pre vás hneď niekoľko krásnych a sexy darčekov, ktoré rozhodne potešia.

 

Pre spoločné vzrušujúce chvíle

Erotické pomôcky pre páry momentálne letia a ich dômyselnosť je stále väčšia. Špeciálne párové vibrátory We-Vibe sú toho dôkazom. Vibrátory v tvare U stimulujú ženu na klitorise, druhá časť stimuluje vaginálne, a ešte je tam dosť miesta pre partnerov penis. Atmosféra spoločného vzrušenia a vnímania vibrácií je neuveriteľne krásna a maximálne pár spája. Vďaka mobilnej aplikácii We-Connect môže niektoré We-Vibe vibrátory ovládať partner aj na veľkú vzdialenosť.

 

 

 

                                             

Pre niekoľkonásobné orgazmy ženy

Páni, ak premýšľate, aký darček by mohol urobiť radosť vašej žene či priateľke, tak tutovkou je Womanizer. Ide o úplne úžasný stimulátor klitorisu, ktorý prináša silné aj niekoľkonásobné orgazmy počas krátkej chvíle. Womanizer zľahka nasaje klitoris a potom ho bezdotykovo a jemne stimuluje. Jeho heslo znie: Za minútu na vrchole. S Womanizerom dosahujú orgazmus aj ženy, ktoré dovtedy mali s jeho dosiahnutím ťažkosti alebo ho nedosahovali vôbec. A to je predsa úžasné. 

 

                                             

Pre dokonalú predohru

Erotická masáž patrí k partnerskému rozmaznávaniu a povyšuje predohru na dokonalý vzrušujúci zážitok. Masážne vibračné srdiečko, ktoré venujete s láskou, dokáže divy a obaja budete zo vzrušujúcich vibrácií doslova šalieť. A čo potom masážna hlavica, tá má extra silné vibrácie a uspokojí aj tie najnáročnejšie ženy a mužov. Nenechajte si ujsť tento silný zážitok s masážnymi strojčekmi.

 

                                             

Pre romantiku aj erotiku

Dobre zvolený masážny olej alebo masážna sviečka s afrodiziakálnou vôňou pre navodenie erotickej atmosféry je výborný romantický a zároveň erotický darček. Je to skvelý doplnok ku každému väčšiemu darčeku. Je to tá čerešnička na torte, ktorá poteší a povie partnerovi, že vám na ňom záleží a že si ho chcete hýčkať.

 

                                             

Pre moderného muža

Vákuová pumpa urobí radosť každému mužovi so zmyslom pre erotiku. Postará sa o kvalitnú erekciu a ako bonus môžete počítať aj so zväčšením penisu. Vákuová pumpa je skvelý tréningový nástroj pre každého moderného muža a vďaka nej sa dá predísť problémom s erekciou vo vyššom veku. S vákuovou pumpou venujete aj dlhý sexuálny život. Masturbátor na služobné cesty alebo len pre chvíle osamote muž tiež ocení.

 

                                             

 

Pre nové vzrušujúce pocity

Nielen ženy stále viac vyhľadávajú análne pomôcky, ale aj muži stále viac podliehajú tomuto trendu. Análna stimulácia je skrátka príjemná, pokiaľ sa robí s trpezlivosťou a s komfortným lubrikantom. U mužov je navyše spojená s masážou prostaty, ktorá je zdravá a pôsobí ako prevencia proti zväčšeniu prostaty a rakoviny prostaty. Venujte zdravie a súčasne nové vzrušujúce pocity.

 

                                             

Pre vzájomnú túžbu

Zdá sa vám, že sa časom zo vzťahu vytratila taká tá iskra? Chcete, aby sa vrátila do vzťahu vášeň a vzájomná túžba? V tom prípade kúpte nielen partnerovi, ale aj sebe feromóny. Feromóny podčiarkujú prirodzenú príťažlivosť a vysielajú jasné signály náprotivku. Záujem a túžba sa s nimi zvýši.

 

                                             

Pre sexuálnu fantáziu

Nikdy neviem, či je erotické prádlo skôr darček pre ženu alebo pre muža. Rozhodne ale viem, že erotické prádlo prebúdza fantáziu a zvyšuje sexuálne vzrušenie u oboch. Erotická bielizeň je hravou predohrou a korením sexu. V erotickej bielizni budete neodolateľná a prebudíte v partnerovi túžbu a zapálite plameň vášne.

 

                                             

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť