Womanizer

Womanizer Masážny strojček - Duo

(5 recenzí)
229.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Za minútu na vrchole!
Womanizer je unikátny stimulátor klitorisu, ktorý má za úlohu jediné - ženský orgazmus. Ženy pri jeho použití cítia mimoriadne intenzívne pocity slasti a veľké uspokojenie v neuveriteľne krátkom čase. S Womanizerom dosahujú orgazmus aj ženy, ktoré dovtedy mali s jeho dosiahnutím ťažkosti alebo ho nedosahovali vôbec.

Čím je Womanizer tak zvláštny?
Je to stimulátor klitorisu vybavený technológiou Pleasure Air, ktorá je patentovaná. Technológia Pleasure Air sa zameriava na klitoris ako na centrum ženskej rozkoše. Zaisťuje stimuláciu klitorisu s pomocou pulzujúcich tlakových vĺn. Womanizer úplne obklopí klitoris, jemne ho nasaje a potom bezdotykovo stimuluje. Intenzitu tlakových vĺn pohodlne nastavíte pomocou tlačidiel od extra jemných až po ultra silné, presne podľa vašich potrieb.

Womanizer Duo
Stimulácia klitorisu je úžasná a veľmi príjemná, žena ale môže mať pocit, že jej chýba vaginálna stimulácia. Kombinácia vonkajšej a vnútornej stimulácie je pre niektoré ženy dokonca zásadná pre dosiahnutie orgazmu. Preto bol vyvinutý duálny Womanizer Duo. Okrem pôvodnej stimulácie tlakovými vlnami má Duo tiež perfektne tvarovaný vibrátor. Môžete si užiť 12 stupňov intenzity pre stimuláciu klitorisu a 12 stupňov intenzity vibrátora. Vibrácie dokonca ponúkajú 10 vibračných programov. Tieto funkcie sa dajú samostatne nastaviť, určite nájdete tú najlepšiu kombináciu, pri ktorej budete dosahovať tie najbúrlivejšie orgazmy. Ak je Womanizer Duo v činnosti a vy počas 10 minút nestlačíte žiadne tlačidlo, prístroj sa automaticky vypne. Táto funkcia šetrí batériu a chráni prístroj proti náhodnému zapnutiu. Ak je batéria príliš slabá, zariadenie sa automaticky vypne po 5 minútach nepoužívania.

Smart Silence zaisťuje, že Womanizer Duo začína fungovať až vtedy, keď sa stimulačná hlavica na klitoris takmer dotýka pokožky. Akonáhle Womanizer vzdialite od tela, vypína sa, čo šetrí batériu a používanie je výrazne tichšie. Je to skvelé opatrenie pre chvíle, keď si užívate svoju chvíľku relaxu s Womanizerom a niekto vám vtrhne do izby. Stačí, keď Duo vzdialite trochu od tela a ten sa v okamihu vypne a nebude počuť, čo pod perinou práve robíte. Funkciu Smart Silence je možné deaktivovať stlačením tlačidiel C + a C- súčasne po dobu dvoch sekúnd.

Duo je 100% vodotesný (IPX 7) a vy s ním môžete relaxovať v sprche aj vo vani. Materiál: silikón, ABS. Rozmery Womanizeru: 88x203x58 mm. Hmotnosť: 890 g. Súčasťou balenia je magnetický USB dobíjací kábel. Doba nabíjania je 120 min. Doba prevádzky je 120 min. Súčasťou balenia sú dve silikónové násadky (S, M) a hodvábne látkové vrecúško na uskladnenie alebo na cesty. Pre maximálne vzrušujúce pocity odporúčame použiť Womanizer s kvapkou lubrikantu. Potom už vás nebude nič obmedzovať v dosahovaní búrlivých a ohromujúcich orgazmov. 5 rokov záruka! Platí pre Womanizery zakúpené od 14.01.2021.

Parametre produktu

Farba čierna, fialová, modrá, ružová
Dĺžka 20 cm
Materiál ABS 
Vibrácie pulzujúce tlakové vlny
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť vodotesné
Oblasť dráždenia klitoris
Značka Womanizer

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Zdeňka 8.5.2022 | 22:34

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné dokoupit nabíjecí kabel. Děkuji

Womanizer Masážny strojček - Duo
Odpověď
Alena, Erotic City
9.5.2022 | 08:08
Dobrý den,  magnetický dobíjecí USB kabel… Zobrazit celou odpověď

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • JAPR

    Úžasná pomůcka. Už nějaký čas jsem používala klasický womanizer, ale tato pomůcka vše posunula na vyšší úroveň. Inteligentní souběžné dráždění uvnitř i venku stojí opravdu za vydané peníze:-) Prečítať viac

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť