Womanizer - Za minútu na vrchole

Womanizer berie svet útokom. Každý už o ňom počul a každá žena by ho chcela mať. Ide o revolučnú pomôcku, ktorá má za úlohu jediné - ženský orgazmus. Sľubuje ho v priebehu niekoľkých minút, a to tiež na jedničku plní. Na rozdiel od iných pomôcok prináša orgazmus bez námahy a rýchlo. Womanizer stačí priložiť na klitoris a ostatné sa deje samo. Že sa vám to zdá veľmi jednoduché? Ale ono to tak skrátka je. Orgazmus príde vo veľmi krátkej dobe a je mimoriadne intenzívny a slastný. Výnimkou nie je ani niekoľkonásobný orgazmus.

Ako Womanizer funguje?

Womanizer zľahka nasaje klitoris a potom ho s pomocou pulzujúcich tlakových vĺn bezdotykovo stimuluje. Ovládanie Womanizeru je veľmi jednoduché. Jednoducho ho zapnete a tlačidlom nastavíte intenzitu tlakových vĺn od extra jemných až po ultra silné, presne podľa vašich potrieb.

Prečo Womanizer?

Womanizer je unikátny a nedá sa porovnať so žiadnou inou erotickou pomôckou. Ženy pri jeho použití cítia mimoriadne intenzívne pocity slasti a veľké uspokojenie v neuveriteľne krátkom čase. S Womanizerom dosahujú orgazmus aj ženy, ktoré dovtedy mali s jeho dosiahnutím ťažkosti alebo ho nedosahovali vôbec.

Aký Womanizer vybrať?

Womanizer nie je tak ťažké vybrať, ako by sa zdalo. Na e-shope môžete využiť porovnávaciu tabuľku v článku Womanizer - Porovnanie typov, ktorá Vám ukáže hlavný rodiely medzi Womanizermi. Alebo môžete zájsť do predajne Erotic City, prezrieť si jednotlivé typy Womanizeru, vziať si ich do ruky a získať prehľad o tom, ktorý by Vám najviac vyhovoval. Zoznam predajní nájdete TU

Štatistika Womanizeru

73% žien zažíva mnohonásobný orgazmus

76% žien má mimoriadne intenzívny orgazmus

63% žien prežíva úplne nový sexuálny zážitok

98% žien chce vlastniť Womanizer

100% žien hodnotí Womanizer ako absolútne jedinečný

Recenzie zákazníčok

Markéta: "Po prvom vyskúšaní som bola naozaj prekvapená a nechápala som, ako to tá hračka dokázala. Naozaj neskutočné! Musela som sa presvedčiť po pár minútach znova, aby mi došlo, čo mám doma za poklad! "

 

Jana: "Prečo ÁNO? je to najskvelejšia hračka na svete. Dokáže neopísateľné. Ideálny pre rychlohrátky. Prudké striedanie slastných pocitov a orgazmov. Skvelý nielen na klitoris, ale aj na bradavky a tiež na dráždenie pošvového vchodu. Prečo NIE? Môže na ňom vznikať ľahká závislosť :) "

 

Marika: "Womanizer naozaj funguje a jediné čomu neverím je, že sa orgazmus niekomu dostaví až za niekoľko minút :-). Toto naozaj nikdy v zásuvke ležať nebude. Verím, že všetky recenzie sú pozitívne, pretože je to úplná bomba. "

 

Ema: „V dnešnej uponáhľanej dobe plnej stresu a rýchleho tempa je táto elegantná hračka niečo, čo by mala mať každá žena. Tá chvíľka slasti, ktorú táto vecička poskytuje, tá chvíľka uvoľnenia, nám ženám zabezpečí hlavne dobrú náladu a fungovanie v dni, kedy nestíhame deti, partnera, prácu, domácnosť... "

 

Mirka: "Prvý pocit bol neskutočný, naozaj sa to nedá prirovnať k ničomu inému, je to úplne niečo nové a hlavne úžasné. Neuveriteľne intenzívne pocity viedli takmer okamžite k vyvrcholeniu a naozaj to netrvalo snáď ani minútu !!! Nemohla som tomu ani uveriť, hoci som od toho čakala veľa, tak som bola VEĽMI prekvapená! "

 

Pavla: "Womanizer používame s manželom skoro pri každom milovaní a môj muž je vo vytržení z toho, čo so mnou robí. Womanizer používame aj keď mám periódu a nemôžem si sex užiť naplno. Maznáme sa, a pretože používam tampóny, tak nič nebráni v dráždení klitorisu, nie som vôbec o nič ochudobnená. "

 

K.S .: "... do posledného detailu Womanizer splnil všetko, čo mal. Ako obrovskú výhodu považujem skutočnosť, že ihneď po priložení Womanizeru som pocítila veľké vzrušenie, ktoré sa len stupňovalo. Vyvrcholenie bolo veľmi ľahké, veľmi silné a pocit celkového uvoľnenia som pocítila veľmi rýchlo. "

 

Monča: "Womanizer - stačili by mi len dve slová - niekoľkonásobný orgazmus, ale to by som ho ešte dostatočne nevychválila. Na prvý pohľad sa jedná o nenápadnú malú vecičku, o ktorej ani poriadne nemáte potuchy, k čomu by sa mala používať, avšak po zapnutí .... slasť.“

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť