Hoci by predvianočný čas mal byť časom radostného očakávania, pre mnohých ľudí je to predovšetkým čas stresu a fyzického a psychického vypätia. Ako bojovať proti stresu a ako získať čo najviac energie a dobrej nálady, keď je času málo? My v Erotic City máme svoje vlastné metódy a radi sa s vami o ne podelíme.

Nie sú guličky ako guličky

Kokosové, čokoládové a rumové guľôčky bývajú ozdobou každej vianočnej cukrárne. Venušine guličky sú pomôckou, ktorá vám nielen spríjemní pohyb medzi pracovnou doskou a rúrou, ale aj zlepší náladu pri pravidelnom cvičení. Podporujú správne držanie tela, zmierňujú bolesti chrbta a hlavy, zlepšujú prekrvenie intímnych partií a zvyšujú vzrušenie, čím uľahčujú dosiahnutie orgazmu. Pečenie ešte nikdy nebolo také príjemné a vzrušujúce!

Pre vajcia bež s vajíčkom

Nezdajú sa vám decembrové dni stále rovnaké, krátke, mrazivé a plné práce? Znova došiel práškový cukor a maslo, ešte treba zohnať vajcia... Znie vám to povedome? Nám tiež. Aby sa nám na nákup išlo o poznanie lepšie a radostnejšie, čo tak si cestu spestriť tajnou hrou s vibračným vajíčkom? Ak s vami nakupuje váš partner, môže mať vo vrecku kabáta alebo bundy ukryté diaľkové ovládanie. Vedeli ste, že niektoré vibračné vajíčka možno ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie, a to na naozaj veľké vzdialenosti? Nakupovanie sa môže stať doslova zábavou, pri ktorej sa budete pri pokladni usmievať. 

Kdo maže, ten jede

Zabudnite na večné debaty o tom, či piecť na masle alebo na rastlinnom tuku, prípadne na akom oleji vyprážať kapra. Jedlo pripravené s láskou a starostlivosťou chutí vždy najlepšie. A pretože si sami zaslúžime lásku a starostlivosť, nezabudnime sa pred Vianocami vybaviť kvalitnými lubrikačnými gélmi a masážnymi olejmi.  Poďakuje sa vám nielen váš chrbát, to nám môžete veriť.

Cukrujeme v rytme

Aby pečenie prebiehalo hladko a nebolo príliš veľa prestojov, musíme sa dostať do rytmu. Vedeli ste, že mobilná aplikácia pomôcok We-Vibe umožňuje prepojiť väčšinu produktov tejto značky s hudbou uloženou v telefóne, takže si môžete vychutnať vibrovanie v rytme obľúbenej skladby? Len si dávajte pozor na basy, aby ste namiesto ľahkej cukrovej posýpky nemali sladké záveje. 

 

A viete, ako si spríjemniť predvianočné dni? Príďte sa inšpirovať do predajní Erotic City. Máme pre vás a vaše lásky veľa nápadov na darčeky. Tešíme sa na vás!

 

Inšpirácia pre voľné chvíle

Kláre sa pri pohľade na horu foriem vedľa obrovského valca cesta vydral z úst povzdych. Nie že by nerada piekla, ale bude to akcia na celý večer. Stálo by za to si ten čas nejako spestriť. Naliala si víno a keď si dala druhý dúšok, na tvári sa jej objavil úsmev. Má to. 

O chvíľu neskôr ležala na jej posteli škatuľka Moxie. Prázdna. No nohavičky jej boli príjemne tesné. A živé. Sedieť v kresle ešte nikdy nebolo také príjemné. Rytmus vaľkania cesta bol zrazu oveľa rýchlejší, prsty oveľa citlivejšie a šlo to ako po lubrikante. Teda ako po masle. Rúra pípla, že je pripravená prijať prvé naplnené plechy. A Klára mala ďalší nápad. Desať minút, kým budú koláče hotové. Desať minút môže využiť len pre seba. Koľko womiorgazmov môže za ten čas stihnúť? To určite stojí za vyskúšanie. O minútu neskôr Moxie mlčal, ale Womanizer Premium v Klárinej ruke ticho priadol. S poslednými lahodnými kontrakciami si Klára ešte odpila z vína a skĺzla k peci. Práve včas. Dva plechy hotové, dva orgazmy za mnou, usmiala sa. A pokračujeme ďalej. 

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť