Motýliky v bruchu, zasnený úsmev, príjemné mrazenie? Niet divu, veď už sa blíži. Sviatok všetkých zamilovaných sa oslavuje raz do roka. Či už vás čaká romantický večer s novým objavom alebo horúca noc s milovaným partnerom, buďte pripravení osláviť spoločne svoju lásku. Stačí zapojiť vlastnú fantáziu alebo sa inšpirovať priamo u nás. 

 

Zvodné šaty, sexy prádielko alebo parfum s feromónmi prebudia jeho zmysly a fantázia začne bežať na plné obrátky. Iskrenie sa stáva takmer hmatateľným. Ďalšie kroky závisia od toho, kde sa práve nachádzate.

 

Ak plánujete večer v súkromí, výborne. Hodiť sa vám určite budú masážne oleje alebo sviečky. Zmyselná masáž dokáže nielen príjemne uvoľniť, ale aj patrične nažhaviť. Každý dotyk na partnerovom či partnerkinom tele bude túžbu len umocňovať. Ak máte radi predlžovanie chvíľok pred útokom, čo skúsiť niektorú z erotických hier? A keď už sme pri hraní, je možno načase doplniť domáci arzenál erotických pomôcok. Masážna hlavica je ako stvorená pre hrátky vo dvojici.

A čo potom párové vibračné pomôcky We-Vibe na diaľkové ovládanie! Odvážnejší ich môžu použiť aj mimo stien vlastného súkromia. Predstavte si partnerku v reštaurácii, ktorá vám po návrate z toalety nenápadne vtlačí do ruky ovládač. Alebo na vás sprisahanecky mrkne s tichým zašepkaním, že We-Connect čaká na vaše povely. Kto z vás udrží poker face dlhšie?

 

Máte chuť rozšíriť milostné ihrisko a vyskúšať niečo pikantnejšie? BDSM sady čakajú možno práve na vás.

 

Bez ohľadu na to, ktorú pomôcku zvolíte, uistite sa, že máte po ruke dostatok kvalitného lubrikačného gélu. S ním sú hrátky vždy nielen príjemnejšie, ale aj zdravšie. A pretože o zdravie a bezpečie by nám malo ísť vždy, obzvlášť pri nových známostiach sa oplatí mať po ruke aj zásobu kondómov.

 

Zaujali vás naše tipy? Teší nás inšpirovať druhých, a preto množstvo ďalších skvelých pomôcok pre vaše potešenie nájdete v našom e-shope a v sieti kamenných predajní Erotic City.

 

Ďalšou inšpiráciou nielen pre páry je Womanizer – láska od prvého pulzu

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť