Najdlhším sexuálnym vzťahom, ktorý v živote máme, je vzťah sám so sebou. Poznávanie vlastného tela a učenie sa, čo nám robí dobre, má kľúčový vplyv na to, ako budeme schopní prežívať a užívať si aj párový sex. Nikdy nie je neskoro začať objavovať doposiaľ neobjavené a nikdy nie je neskoro rozšíriť svoj milostný repertoár a obohatiť ho o nové skúsenosti a zručnosti. Zvlášť vtedy, ak chceme prežívať intenzívne a dych vyrážajúce orgazmy a slastné uvoľnenia. U väčšiny žien je kľúčom k orgazmu stimulácia klitorisu. A najspoľahlivejším pomocníkom na ceste do orgazmických výšin je… Womanizer.

Prečo práve Womanizer?

Womanizer je jedinečná erotická pomôcka s revolučnou patentovanou technológiou na bezdotykovú stimuláciu klitorisu. Pulzujúce tlakové vlny stimulujú klitoris citlivo a zároveň intenzívne podľa toho, ako si sami nastavíte. Vzrušenie z pravidelného striedania jemného nasatia, uvoľnenia a prítlaku rastie s každou sekundou a čoskoro sa dostaví výbuch slasti často do tej doby nepoznaný. A pretože použitie Womanizeru nevedie ani k znecitliveniu, ani k precitlivenosti klitorisu, je možné ho s úspechom použiť viackrát za sebou pre nácvik viacnásobného vyvrcholenia. Takže preto!

K čomu mi bude Womanizer, keď mám partnera?

Erotické pomôcky zďaleka nie sú určené len pre slobodných, nie sú primárne náhradou partnera. Sú často rozšírením existujúcich párových aktivít a ich obohatením o nové, intenzívne zážitky u oboch zúčastnených. Womanizer vie pri párových hrátkach byť úžasným pomocníkom nielen pre ženu, ale aj pre jej partnera. Jej vzrušenie sa prejaví lepšou lubrikáciou, silné orgazmické sťahy zase stimulujú mužov, nemusia sa stresovať dĺžkou svojej výdrže, a navyše bude mať doma ženu o poznanie spokojnejšiu. Sám si môže vyskúšať kúzlo pulzácie na špičke žaluďa, na uzdičke alebo na svojich bradavkách. Pre pánov, ktorým Womanizer učaruje, máme skvelú správu: Rovnaká technológia Air Pleasure je použitá pri luxusnom masturbátore Arcwave Ion

Ako sa Womanizer používa?

Veľmi ľahko. Stačí od seba jemne odtiahnuť veľké pysky ohanbia, Womanizer priložiť na klitoris a zapnúť. Hladká silikónová násadka (hubica) obklopí klitoris a vy sa necháte unášať na vlnách rozkoše. Je na vás, či ho použijete v ľahu na chrbte, v ľahu na bruchu, v sede, v stoji, v kľaku alebo napríklad počas sprchovania či kúpeľa vo vani. Ak chcete použiť kvalitný lubrikačný gél, môžete. Ak nechcete, nemusíte, je to úplne na vás.

 

Nájdite si polohu, ktorá je vám príjemná. Čo si dať výzvu, v koľkých pozíciách ste schopná dosiahnuť orgazmus?

Womanizer je výkonný, tichý a vodovzdorný, čo z neho robí dokonalého spoločníka pre intímne chvíle osamote alebo v páre. Prináša instantné potešenie „tu a teraz“, nie je potrebné sa špeciálne pripravovať na chvíle s ním. Údržba je potom veľmi jednoduchá, stačí teplá voda a dezinfekcia na erotické pomôcky. Po vydezinfikovaní svoj Womanizer uložíte do látkového vrecka, ktoré je súčasťou balenia a uložíte na vyhradené miesto. Nech bude odpočívať kdekoľvek, nebude to nadlho, verte. Slasť, ktorú spôsobuje, je prudko návyková.

Chcem svoj Womanizer

Dokonalú pomôcku na uvoľnenie, odplavenie stresu a uvoľnenie napätia môžeme mať vždy po ruke, stačí zájsť do ktorejkoľvek predajne Erotic City alebo si svoj Womanizer vybrať z ponuky nášho e-shopu a nechať si ho diskrétne doručiť až domov.  

 

Viete, že:

doba prevádzky na jedno nabitie u najobľúbenejšieho modelu Womanizer Premium je 240 minút? Pokiaľ žena dosahuje orgazmus do 3 minút, stačí jedno nabitie na minimálne 80 orgazmov. Ak do minúty, potom na 240 orgazmov. Čo myslíte, zvládnete ich na jedno nabitie svojho miláčika ešte viac?

Inšpirácia pre voľné chvíle:

Womanizer vo dvojici aj na diaľku

Mobil na nočnom stolíku sa ozval krátkym pípnutím, po ktorom sa Alica potešene usmiala. Akoby vedel na diaľku, na čo myslí, preletelo jej hlavou. Vzala ho do ruky a prečítala správu:

„Čo robíš, láska moja?“

Alica rýchlo vyťukala: „Práve sa chystám na dnešný prvý orgazmus. Pri druhom už, dúfam, budeš aj ty.“

Odpoveď prišla obratom: „Womik v pohotovosti? Ty mrška… A môžem byť už pri tom prvom?“

Alica sa natiahla k zásuvke, vylovila vrecko a nechala svoje červené Premium vkĺznuť do ruky. Niekoľkými skúsenými pohybmi zacielila na správne miesto a zapla ho. Prostredníčkom párkrát ťukla na tlačidlo na zvýšenie intenzity, pohodlne sa uvelebila na bruchu a nastavila videohovor. Dávid ho prijal okamžite.

Alica vie, že jej orgazmus dopraje a nebude to ani dlho trvať. Pohľad do očí jej milovaného muža je afrodiziakum samo o sebe. Spolu s pulzáciami Womanizeru je to kombinácia na zbláznenie. Pár desiatok sekúnd a Alicu zaleje prvá vlna orgazmu. Nerada, ale s poslednými sťahmi svojho červeného tešiteľa vypne, slastne sa prevalí na chrbát a zhlboka dýcha: „Je ťažké odoprieť si ďalšie kolo, ale dokonči, čo musíš, a choď!“

Dávid sa na ňu z displeja usmeje: „Nedokončím, hoci by som rád. Teda, prácu áno, ale to druhé si schovám pre teba. Uvidíme sa zhruba za hodinu. Pa.“

„Pa.“ Alica sa slastne natiahla. Tá hodina bude na nevydržanie…

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť