Potešenie kedykoľvek a kdekoľvek

Páni, príjemné chvíle nemusíte zažívať iba v spálni. Predstavujeme vám vibračný krúžok We-Vibe Bond, ktorý môžete diskrétne nosiť aj počas dňa pod oblečením. Jednoducho umiestnite vibračnú časť tak, aby bol pre vás krúžok pohodlný a môžete si užívať jemnú stimuláciu kedykoľvek si spomeniete. S Bondom sa každá chvíľka môže stať vzrušujúcim dobrodružstvom.

Keď sa dvaja radi hrajú

Bond je navyše skvelým spoločníkom pre párové hrátky. Dokáže nielen posilniť a udržať erekciu vďaka efektívnemu zadržaniu krvi v penise, ale taktiež ponúka vzrušujúce vibrácie, ktoré obohatia zážitok obom partnerom. Stimulácia klitorisu počas milovania je pre mnohé ženy jediný spôsob, ako dosiahnuť orgazmus. Bond je v tomto smere majster.

Bude mi sedieť veľkosť?

Vďaka možnosti nastavenia dvoch veľkostí sa krúžok Bond dokonale prispôsobí a zaistí pohodlné nosenie. Je navrhnutý tak, aby sa ľahko nasadzoval okolo penisu aj semenníkov, a jeho flexibilný dizajn umožňuje ľahké rozpojenie a nastavenie pomocou malého rozširujúceho dielu.

 

Ovládanie s pomocou mobilnej aplikácie alebo diaľkovým ovládaním je pecka!

S mobilnou aplikáciou We-Vibe získate kontrolu nad Bondom bez ohľadu na vzdialenosť. Môžete sa spolu hrať, aj keď ste každý na inom konci sveta. Mobilná aplikácia aj diaľkové ovládanie umožňujú hrátky doma aj v spoločnosti. Zverte ovládanie Bonda partnerovi alebo partnerke a užite si slastné vzrušenie v reštaurácii, na večierku alebo na koncerte. Popustite uzdu fantázii a vymyslite si svoju erotickú hru, o ktorej budete vedieť len vy dvaja.

Bond ponúka ešte viac

Bond je veľmi tichý, jeho vibrácie si užijete diskrétne. Vodotesnosť Bonda vám otvára dvere k vzrušujúcemu dobrodružstvu vo vani alebo pod prúdom sprchy. Pokiaľ si chcete užiť hranie v kúpeľni naplno spoločne s partnerkou, kúpte si ku krúžku Bond stimulačnú sprchovú hlavicu Wave, ktorá kombinuje sprchovú hlavicu a vodný masážny stimulátor klitorisu.

V Erotic City vám všetko ukážeme a vysvetlíme

Zastavte sa v ktorejkoľvek predajni Erotic City a nechajte si We-Vibe Bond predviesť. Vyskúšajte si v ruke vibračné programy, zoznámte sa s aplikáciou, siahnite si na materiál, nie je nad osobnú skúsenosť a nákup s rozmyslom. Všetko si môžete vyskúšať na vlastnej koži už pred nákupom.

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť