Womanizer

Stimulačná sprchová hlavica - Womanizer Wave

(2 recenze)
129.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Womanizer Wave je vôbec prvá kombinovaná sprchová hlavica a vodný masážny stimulátor klitorisu. Womanizer Wave je elegantný, štýlový a diskrétny spôsob, ako vniesť potešenie do vašej rutiny počas hygieny v sprche alebo vo vani. Stimulácia vodou vám umožní preskúmať svoje telo úplne jedinečným spôsobom. Rôzne nastavenia vás dovedú na cestu k úžasným vrcholom bez nadmernej stimulácie.


Tvar & Funkcie
Womanizer Wave je špičková sprchová hlavica a vodný tlakový masážny prístroj na klitoris, jediný produkt svojho druhu. Sprchová hlavica má ergonomický tvar a pohodlne sa drží. Trysky PleasureJet a PleasureWhirl stimulujú klitoris, zatiaľ čo tryska PowderRain poskytuje luxusnú sprchu. Technológia EcoSmart, ktorou disponuje Wave, spotrebuje o 60 % menej vody ako bežné sprchové hlavice pri zachovaní optimálneho výkonu.


Ovládanie
Ovládanie zvládnete ľahko jednou rukou. Stlačením jediného tlačidla si vychutnáte 3 rôzne pocity s rôznymi vodnými tryskami a intenzitou tlaku jednoduchým posunutím druhého tlačidla. Posuvné ovládanie umožňuje hladkú a plynulú zmenu intenzity. Všetky nastavenia sú starostlivo vypilované a vy si môžete užiť skvelú zábavu pri masturbácii aj príjemnú očistu tela.


Inštalácia
Wave má univerzálne uchytenie navrhnuté na pripevnenie k akejkoľvek štandardnej prípojke ručnej sprchy. Nainštalujte Womanizer Wave ľahko pripevnením k vašej existujúcej sprchovej hadici. Prepínajte medzi nastavením PowderRain pre luxusnú sprchu až po zmyselnú masáž s PleasureWhirl a silnou pulzáciou s PleasureJet. Ergonomicky tvarovanú sprchovú hlavicu môžete používať a ovládať jednou rukou úplne bez námahy. Použite posuvník intenzity na sprchovej hlavici pre plynulé nastavenie a pridanie variácie k tlaku vody. Užite si vzrušujúce nové pocity s využitím prirodzenej sily vody na vašom tele.


Parametre
Balenie obsahuje: Sprchovú hlavicu Womanizer Wave, tesnenie so sitkom. Materiál: ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Rozmery: 88 x 73 x 270 mm. Hmotnosť bez obalu: 191 g. Hmotnosť s obalom: 507 g. Farba: strieborná. Záruka 5 rokov.


76% užívateliek zažije orgazmus s Womanizer Wave
88% užívateľiek hovorí, že Wave je viac vzrušujúce
86% užívateľiek hovorí, že Wave je vhodnejšia pre masturbáciu
73% užívateľiek hovorí, že s Wave je ľahšie dosiahnuť orgazmus
*v porovnaní s tradičnou sprchovou hlavicou

Parametre produktu

Farba čierna, strieborná, biela
Dĺžka 8.8 cm
Materiál ABS 
Oblasť dráždenia klitoris
Značka Womanizer
K stiahnutiu NAVOD_womanizer_WAVE.pdf

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • Danila

    Hned, jak jsem tento produkt spatřila, jsem věděla, že bude můj! Kombinace erotické pomůcky a zároveň sprchové hlavice je boží nápad a nechápu, že se na trhu neobjevil už dřív *.*

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť