Skôr než povieš "vanilkový rohlíček"

Koniec roka býva vždy ako tobogán: šliapneme, ideme, zrýchľujeme, ani sa nenazdáme a sú tu dni zázrakov a prianí - Vianoce. Ľudia obvykle najviac túžia po zdraví, láske a šťastí. Tie majú mnoho podôb, čo my v Erotic City dobre vieme. A práve preto si môžete predvianočný čas čo najviac spríjemniť našimi erotickými lahôdkami.

Keď s jedlom rastie chuť

Aby vám tešenie sa na sviatky rýchlejšie a príjemnejšie ubiehalo, kúpte si úžasný adventný kalendár plný kúzelných hračiek pre dospelých. V predvianočnom zhone sa budú hodiť na upustenie pary a vy sa nebudete môcť dočkať, až otvoríte ďalšie okienko. Spestriť si čakanie na Vianoce môžete aj hraním šteklivých erotických hier. Vtiahnu vás, ani neviete ako. Malý tip pre dámy: Ak svoje krivky zahalíte do zvodnej bielizne, budú mať páni sebakontrolu značne sťaženú a vy si počas hrania budete pripisovať jeden bod za druhým.

 

Vedeli ste, že masážne hlavice nie sú určené len ženám? Jemné aj silnejšie vibrácie v oblasti hrádze za súčasnej ručnej alebo orálnej stimulácie penisu môžu muža priviesť k extáze takého rozsahu, že sa ho potom len s udiveným úsmevom budete pýtať, ktoré galaxie za ten čas stihol navštíviť. Partner vám s ňou potom na oplátku môže dopriať príjemnú masáž chrbta a šije a od masáže je len krôčik k ďalšiemu kolu milostných hier. Už ste videli vibračný krúžok Lorenzo? Hebký silikón, dva mäkké výstupky na stimuláciu klitorisu, príjemné vibrácie a skvelá výdrž: pripraviť, nasadiť a ďalšie kolo môže začať.

Predjedlo, hlavný chod aj dezert

Predohra je ako predjedlo: môže mať mnoho podôb a začať môže aj na čerstvom vzduchu. Vibračné vajíčko je diskrétne, ovládač v partnerovej ruke nenápadný. A čo potom We-Vibe Jive s mobilnou aplikáciou! Zasvätení potvrdia, že cesta domov sa môže razom premeniť na preteky s časom, keď samým vzrušením a túžbou skoro nestihnete zavrieť za sebou dvere. Keď ho v spálni vymeníte za párový vibrátor We-Vibe Chorus s pár kvapkami kvalitného lubrikačného gélu, čaká vás hlavný chod, pri ktorom nebudete vedieť, ktorý program skôr. Vydržíte sa ani nepohnúť, alebo naopak zladíte svoje telá v rytme jeho vibrácií?

Stále ešte nemáte dosť? A čo dezert v podobe bezdotykovej stimulácie klitorisu? Womanizer Premium 2 sa postará o intenzívny a slastný orgazmus rýchlejšie, než keby ste dvadsaťkrát za sebou povedali "vanilkový rohlíček".

Zlatý klinec predvianočného erotického menu

Naozaj dobrí hostitelia vedia, že medzi ich osvedčenými a dokonale vyšperkovanými pochúťkami by sa mala z času na čas objaviť absolútna novinka. Niečo, čím svojich hostí úplne ohromia.

 

Čo by ste povedali bezdotykovej stimulácii bodu G? Elegantný vibrátor Womanizer OG s hubičkou, ktorá vie nájsť a potešiť to správne miestečko, je neuveriteľne výkonný a zároveň tak tichý, že len čo vo vás doznie posledný orgazmický akord, budete vnímať už iba svoj zrýchlený dych.

 

Stále ešte neviete, ktorou z úžasných pomôcok si spestriť Vianoce? Prekvapte partnera alebo partnerku darčekovým poukazom a urobte si spolu predvianočný výlet do Erotic City. Tešíme sa na vás.

 

Inšpirácia pre voľné chvíľky

Keď jej Michal podal s nevinným výrazom v tvári látkové vrecúško, Regina sa usmiala. Túto hru už poznala z ich dovolenky pod hviezdami. Krátka prechádzka vonku bola, napriek jej predsavzatiu, že na sebe nenechá nič poznať, ešte kratšia, než bolo v pláne. Ani sa nenazdala a cítila, že ak ju neprestane tými vibráciami Jivu hnevať, vrhne sa naňho rovno na ulici. Tlačil jej ruku a v kútikoch mu cukalo. Vedel presne, s čím bojuje. A chápal, prečo ho smeruje späť domov. Čo nevedel, bolo, že má Regina doma pod vankúšom pripravenú malú masážnu hlavicu a chce ju použiť inak, než by predpokladal.

Regina Michala vtiahla do spálne tak rýchlo, že za sebou takmer nestihli zavrieť dvere od bytu. Kým sa nazdal, ležal nahý naznak naprieč posteľou s nohami od seba. Medzi kolenami mu kľačala Regina a s potuteľne zdvihnutým ľavým obočím pomaly začala siahať pod vankúš. Keď vytiahla hlavicu a s pohľadom vpitým do Michalových očí zapla tlačidlo, rozšírili sa mu zreničky. Regina, ktorá si stále užívala vibrácie vajíčka a teraz aj pohľadu na Michalov nádherný, k nebu trčiaci zázrak, sklonila ruku s jemne vibrujúcou erotickou zbraňou a zľahka mu s ňou prešla po vnútornej strane ľavého stehna smerom k jeho pokladu:

„Myslím, že už dobre vieš, čo moja pusa dokáže. Ale teraz na teba budeme dve. A schválne, kto dlhšie vydrží – ty, alebo ja?“

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť