Womanizer

Womanizer - OG

(0 recenzí)
209.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Cesta k extáze bodu G
Už tak dokonalý Womanizer prichádza s úplnou novinkou, ktorá vám vyrazí dych. Womanizer OG používa technológiu Pleasure Air pre bod G. Pre príjemné naladenie začnete stimuláciou klitorisu, potom vložíte stimulačnú hlavicu Pleasure Air do pošvy a prejdete k vnútornej stimulácii bodu G. OG je prostredníkom k novým pocitom, nástrojom pre odvážne ženy otvorené úplne novému typu potešenia . Nenechajte si ujsť túto dokonalú erotickú hračku, ktorá vám dopraje jedinečný zážitok a pocit slasti.

Womanizer OG
Womanizer OG je prvý Womanizer, ktorý používa technológiu Pleasure Air nielen na stimuláciu klitorisu, ale aj na stimuláciu bodu G. Orgazmus bodu G je jedinečný zážitok. Dosiahnutie vyžaduje trochu času a starostlivosti, ale výsledné vyvrcholenie je veľmi uspokojivé a úplne odlišné od všetkého, čo ste zažili. Každé telo je iné, preto preskúmajte svoje citlivé miesta, pohnite hračkou doľava a doprava, experimentujte s tlakom a hĺbkou zasunutia Womanizeru OG. A nezabudnite, že okrem funkcie Pleasure Air, ktorá má k dispozícii 12 stupňov intenzity, ponúka OG aj 3 stupne vibrácií.

Čím je Womanizer tak zvláštny?
Womanizer je unikátny stimulátor, ktorý má za úlohu jediné - ženský orgazmus. Ženy pri jeho použití cítia mimoriadne intenzívne pocity slasti a veľké uspokojenie v neuveriteľne krátkom čase. S Womanizerom dosahujú orgazmus aj ženy, ktoré dovtedy mali s jeho dosiahnutím problémy alebo ho nedosahovali vôbec. Výnimkou nie sú ani niekoľkonásobné orgazmy. Womanizer je vybavený technológiou Pleasure Air, ktorá je patentovaná. Technológia Pleasure Air zaisťuje stimuláciu s pomocou pulzujúcich tlakových vĺn.

Funkcia Smart Silence zaisťuje, že Womanizer OG začína fungovať až vtedy, keď sa takmer dotýka pokožky. Akonáhle Womanizer vzdialite od tela, vypína sa, čo šetrí batériu a používanie je výrazne tichšie. Osvedčí sa najmä vo chvíli, keď vám do spálne nečakane niekto vojde a vy ho len vzdialite od tela a bude ticho. Funkciu Smart Silence je možné aktivovať a deaktivovať stlačením tlačidiel plus a mínus súčasne po dobu dvoch sekúnd.

Womanizer OG je 100% vodotesný (IPX 7), preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani. Materiál: silikón. Rozmery: 176 x 113 x 39 mm. Hmotnosť: 152 g. Súčasťou balenia je dobíjací magnetický USB kábel. Doba nabíjania: 100 min. Doba prevádzky: 120 min. Súčasťou balenia je látkové vrecúško na uskladnenie alebo na cesty. Pre maximálne vzrušujúce pocity odporúčame použiť Womanizer s kvapkou lubrikantu. Potom už vás nebude nič obmedzovať v dosahovaní búrlivých a ohromujúcich orgazmov. 5 rokov záruka! Platí pre Womanizery zakúpené od 14.01.2021.

Parametre produktu

Farba fialová, modrá, čierna
Dĺžka 17.6 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-dvanásťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Oblasť dráždenia klitoris a bod g
Značka Womanizer

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Manuela 2.2.2023 | 13:57

Dobrý de, prosím, než si OG koupím, chci vědět, zda mi zasunutá část nasaje bod G??? OG nasaje i klitoris jako Premium? Děkuji za odpověď.

Womanizer - OG
Odpověď
Alena, Erotic City
2.2.2023 | 15:46
Dobrý den,  Womanizer nenasává nijak… Zobrazit celou odpověď

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť