Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

 

V obchode mi dobre poradili

Sme pripravení poradiť každému zákazníkovi. Či už nás navštívite prvýkrát, alebo ste našimi stálymi zákazníkmi a túžite po novinkách. Odborne vyškolená obsluha na predajniach i on-line produktová manažérka v poradni vám zodpovie vaše otázky ohľadom erotických pomôcok a podá všetky potrebné informácie. Nehanbite sa nás preto opýtať, sme tu pre vás.

 

Kegelove cviky na odporúčanie gynekológa 

Venušine guličky ponúkajú mnoho priaznivých účinkov na zdravie ženy. Ich jedinečnosť spočíva nielen v tom, že pomáhajú efektívne posilňovať svalstvo panvového dna a tým skvalitňovať sexuálne prežitky obom partnerom, ale účinne tiež pomáhajú predchádzať niektorým zdravotným ťažkostiam ako je inkontinencia, bolestivá menštruácia, bolesti chrbta, zlé držanie tela a mnoho ďalších.

 

 

Myslieť na seba je správne 

Stále hľadáte dôvod, prečo navštíviť Erotic City? A čo si jednoducho urobiť radosť. Nemusíte sa hanbiť, u nás vás nikto súdiť nebude. My vieme, že sexuálne potešenie je bežnou súčasťou života každého z nás. Príďte a urobte si radosť.

 

Záchrana vzťahu

Máte chuť experimentovať a túžite po vzrušení? Vkradol sa do vášho vzťahu stereotyp alebo vám v spálni dochádzajú nápady? Obráťte sa na nás. Odporučíme vám tie správne pomôcky presne podľa vašich potrieb.

 

 

Našla som G-bod vďaka vibrátoru

Dobre zvolená erotická pomôcka pomôže k orgazmu aj ženám, ktoré mali s jeho dosiahnutím ťažkosti alebo ho nedosahovali vôbec, navyše pomôcky pôsobia aj antistresovo. Vďaka stimulácii objavíte nové vzrušujúce pocity a vychutnáte si vnútorný a vonkajší orgazmus aj niekoľkonásobné orgazmy.

 

Pokrokový gynekológ

Zdravotné problémy a ťažkosti spojené s ochabnutím svalov panvového dna sú rôzne - od inkontinencie, nechceného úniku moču, po nedostatočnú lubrikáciu. Efektívne posilnenie panvového dna je tak prevenciou aj liečbou inkontinencie a navyše prináša viac vzrušenia pri milovaní pre oboch partnerov.

 

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť