Akonáhle máj odovzdá vládu júnu, je najvyšší čas myslieť na prichádzajúce leto. Doba dovoleniek a prázdnin je ako stvorená na to, aby sme načerpali čo najviac pozitívnej energie a pretavili ju v more zážitkov, na ktoré budeme s láskou a dlho spomínať. Poďte sa s nami murknúť, čo pribaliť do kufrov a batohov, aby letné noci a dni boli ešte nádhernejšie.

 

Tajnú zbraň, tu si chráň!

Žena, ktorá vie, čo chce, a vie to dať najavo, je presne tou, ktorá vyhráva na celej čiare. Striekne trochu feromónov, prekryje svojím obvyklým parfémom a potom sa už len ticho baví rozruchom, ktorý vyvolá. Aké rafinované! Ticho pradúce vibračné vajíčko sa zase postará o to, aby ju pod zasnenými očami zdobil potuteľný úsmev. Pozná svoje telo a rada posúva svoje hranice rozkoše, takže jej nikdy vo výbave nechýba obľúbená hračka, či už je to vychytaný vibrátor, alebo Womanizer. A pretože vie, že kto je pripravený, nebýva zaskočený, pribalí so sebou na cesty aj fľaštičku kvalitného lubrikačného gélu, dezinfekciu 2 v 1 a pre všetky prípady aj soft tampóny. Čo by tak dala do toho malého vrecka v batohu? Jasné, dámsky kondóm. Čo keby dovolenka dostala úplne nový horúci impulz…

Mohlo by vás ďalej zaujímať: Womanizer – láska od prvého pulzu

Vpochoduj, zaboduj!

Leto s toľkými vôňami a vizuálnymi podnetmi jedného na pokoji rozhodne nenechá. Aby všetko išlo ako po masle a letná jazda bola perfektná, máme vychytávky a tajné zbrane aj pre vás, páni. A dobrá správa je, že sa zmestia do každého vrecka. Erecticon dodá potrebnú energiu a nakopne motory, Delay gél zase predĺži dojazd. A keď ho skombinujete s erekčnou slučkou, získate ešte viac času na dych vyrážajúce milostné súboje. Chcete pred párovými hrátkami individuálny tréning pre ešte lepšie výkony? Skúste vákuovú pumpu v kombinácii s erekčným krémom a výsledky prekvapia nielen vás. Možno budete potom potrebovať aj kondóm o nejaké to číslo väčší… Každopádne nezabudnite na mazivo v podobe lubrikačného gélu, nech motory spokojne pradú a vy sa dostanete do vysnívaného cieľa.

Mohlo by vás ďalej zaujímať: Lekcia pevnejšej erekcie

 

 

Upusť paru hravo v páre!

Kto sa hrá, nehnevá. Alebo hnevá, a ešte je za to odmenený. Čože? No áno, s novinkami Sync 2 a Sync Lite je možné nádherne hnevať na diaľku aj nablízko. Malé, nenápadné, a pritom neskutočne výkonné párové vibrátory sú stvorené na milovanie a stimuláciu oboch partnerov zároveň. Vyberiete si z prednastavených programov, alebo si vytvoríte svoje vlastné? A čo obľúbené skladby, premietnete ich do vibrácií? Prihoďte lubrikačný gél a zažijete letnú jazdu snov!

S výberom tých najlepších pomôcok nielen pre nadchádzajúce leto vám radi pomôžeme v predajniach Erotic City aj na www.eroticcity.cz

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť