Nechce sa poriadne postaviť alebo nevydrží stáť. Čo robiť, keď penis štrajkuje?

Každému mužovi sa v živote niekedy stane, že chce, ale nemôže. Príčin môže byť mnoho, fyzických aj psychických. Ojedinelá neschopnosť dosiahnutia erekcie alebo neschopnosť erekciu udržať, hoci dokážu poriadne vydesiť a pošramotiť mužské ego, neznamenajú obvykle nič vážne. Môžu za nich väčšinou únava, stres alebo strach zo zlyhania, ktorý sa potom stáva sebanaplňujúcim sa proroctvom. Dobrá správa je, že tento typ erektilnej dysfunkcie je možné rýchlo a účinne riešiť.

Ako si poistiť tvrdšiu erekciu?

O životospráve sa už toho napísalo veľa. Menej stresu, viac spánku, dostatok pohybu na čerstvom vzduchu, kvalitná strava obsahujúca dostatok vitamínov a bielkovín, obmedzenie alkoholu a nikotínu, o tom všetkom už ste asi čítali. A snáď sa podľa toho aj zariadili. Ďalšou možnosťou, ako podporiť erekciu a byť pripravený podávať maximálny výkon, je mať v zásobe pár trikov. Poďme sa na ne spolu pozrieť.

 

Erekčný krúžok je obľúbenou pomôckou pre lepšiu erekciu. Nenápadná malá vecička, ktorá sa zmestí do každej zásuvky a do každého vrecka. Pevné zovretie penisu pri koreni nielenže pomôže udržať pevnú erekciu tým, že zabráni spätnému odtoku krvi z penisu, ale dokáže aj predĺžiť výdrž. Inak povedané, s nasadeným erekčným krúžkom je možné oddialiť vyvrcholenie a užívať si dlhšie. Dva v jednom, bingo! 

 

Erekčný krém s výťažkami zo ženšenu, ginko biloby a papričiek zlepšuje prekrvenie penisu, zvyšuje vzrušivosť a napomáha k pevnému stoporeniu. Predstavte si kombináciu erekčného krému a erekčného krúžku. Viete, kam mierime?

 

Afrodiziaká v podobe kvapiek, tabliet alebo nápoja sú ďalšou možnosťou, ako si užiť lepší sex. A viete prečo? Obsahujú L-Arginín v kombinácii s extraktmi z bylín z celého sveta, na ktoré prisahajú celé generácie mužov. Ženšen, maca peruánska, výťažok z granátového jablka alebo damiana – všetky tieto poklady z prírody sa v starostlivo vybraných kombináciách postarajú o zlepšenie prekrvenia intímnych partií, väčšiu chuť na milovanie a silnejšie zážitky. Bezpečne a bez vedľajších účinkov.

 

Problémy s dosiahnutím erekcie je možné účinne riešiť aj vákuovou pumpou, a dokonca je možné vzniku takých problémov s jej pomocou aj predchádzať. Pravidelný tréning zlepšuje prítok krvi do toporivých teliesok a odďaľuje moment, kedy mužská sila slabne. Milým bonusom pravidelného tréningu je potom viditeľné zväčšenie penisu. To znie dobre, čo poviete?

 

S výberom tých najlepších produktov na dosiahnutie pevnej a spoľahlivej erekcie vám radi poradíme v predajniach Erotic City.

 

Inšpirácia pre voľné chvíle

To sa muselo stať práve mne. Mne, ktorý mal toľko žien a pripravený na akciu bol na lusknutie prstov. Kým som nespoznal Kláru. Iskra, ktorá medzi nami preskočila, bola očividná a ja som sa v sekunde zamiloval ako pubertiak.

Keď sme po pár týždňoch dospeli k prvému spoločnému večeru, zrazu som dostal strach, že na túto bohyňu nemám. Z dvanástej bola ešte pred bránami pol šiesta a ja by som sa najradšej prepadol. Druhýkrát všetko v pohode, kým sme sa nezačali milovať. Jej vôňa a nádherné telo ma dostali do takého varu, že bolo za minútu po všetkom. Klára bola neuveriteľne chápavá, párkrát sme sa potom jednoducho len maznali, ale, dohája, takto som to jednoducho nemohol nechať.

Takže ješitnosť bokom kamarát, povedal som si, problémy treba riešiť. Trochu som hľadal, prečítal skúsenosti podobne postihnutých zamilovaných bláznov, a rozhodol sa pre dvojitý silný erekčný krúžok a pre istotu aj pre Erecticon.

Toto combo bolo, ako sa ukázalo hneď nasledujúci večer, trojitý zásah: Tvrdosť snáď väčšia ako kedykoľvek predtým a krúžok nielen udržal, ale aj pozdržal. Tak strašne som jej chcel vynahradiť všetko, čo som jej zatiaľ nestihol dať, že ma po treťom orgazme už prosila o zmilovanie. Krúžok šiel dole a Klára, ešte celá zadýchaná, sa s neskrývaným úžasom a obdivom pozerala striedavo do mojich očí a na neho. Neveriacky zavrtela hlavou a usmiala sa: „Ľahni si na chrbát a relaxuj. Jeden borec si teraz zaslúži moju plnú pozornosť a starostlivosť.“ Pohodlne sa uvelebila medzi mojimi roztiahnutými nohami, sklonila sa k nemu, žmurkla na mňa a usmiala sa: „A tiež odvetu, pretože 3:0 nenechám len tak…“

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť