Womanizer
Kat. číslo 090629

Womanizer - Silver Delights Limited Edition

(1 recenze)
199.99 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Jeden cieľ a dva druhy stimulácie
Najvýkonnejší minivibrátor We-Vibe Tango a originálny Womanizer Premium sú teraz skombinované v jednom exkluzívnom sete. Táto limitovaná edícia vznikla na oslavu spojenie dvoch značiek, ktoré vytvárajú dokonalé erotické hračky.

Luxusný set obsahuje
Womanizer PREMIUM stimulátor klitorisu, We-Vibe® vibrátor Tango, stručný ilustrovaný viacjazyčný návod na použitie, 2x USB dobíjací kábel, vzorku lubrikantu, skladovacie vrecúško.

Diskrétny a veľmi silný!
We-Vibe Tango je jedným z najatraktívnejších vibrátorov s enormnou vytrvalosťou a extrémnou silou. Je určený pre vonkajšiu i vnútornú stimuláciu. Zúžená špička prináša intenzívne vibrácie s dokonalou presnosťou. Má úžasných 8 vibračných programov, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie milovníčky erotických pomôcok. Vibrácie sú tiché a diskrétne, ovládajú sa jedným tlačidlom. Doba prevádzky sú až 2 hodiny na jedno nabitie. We-Vibe Tango sa nabíja pomocou USB kábla (súčasťou balenia). Je 100% vodotesný (IPX7) a Vy si ho môžete vychutnať nielen v sprche, ale aj vo vani alebo v bazéne. Materiál: PC ABS termoplast. Dĺžka: 9 cm, priemer: 2 cm.

Za minútu na vrchole!
Womanizer je unikátny stimulátor klitorisu, ktorý má za úlohu jediné - ženský orgazmus. Ženy pri jeho použití cítia mimoriadne intenzívne pocity slasti a veľké uspokojenie v neuveriteľne krátkom čase. S Womanizerom dosahujú orgazmus aj ženy, ktoré dovtedy mali s jeho dosiahnutím ťažkosti alebo ho nedosahovali vôbec.

Womanizer Premium
Womanizer Premium je úžasná kombinácia nových technológií a vysoko kvalitného dizajnu. Prináša silné aj niekoľkonásobné orgazmy, presne ako je jeho zvykom. Intenzitu tlakových vĺn pohodlne nastavíte pomocou tlačidiel + a -. Celkom máte k dispozícii 12 stupňov intenzity - od extra jemnej až po ultra silnú. Womanizer Premium ale ponúka niečo úplne nové a od predošlých typov sa líši týmito zásadnými funkciami: Smart Silence (inteligentné ticho) a Autopilot.

Womanizer Premium je 100% vodotesný (IPX 7), preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani. Materiál: silikón, ABS. Rozmery: 155x50x35 mm. Hmotnosť: 135 g. Súčasťou balenia je magnetický USB kábel. Doba nabíjania: 120 min. Doba prevádzky: 240 min. Pre maximálne vzrušujúce pocity odporúčame použiť Womanizer s kvapkou lubrikantu. Potom už vás nebude nič obmedzovať v dosahovaní búrlivých a ohromujúcich orgazmov.

Parametre produktu

Farba čierna
Dĺžka 15,5 cm
Materiál ABS 
Vibrácie pulzujúce tlakove vlny
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Oblasť dráždenia klitoris
Značka Womanizer

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • Petr

    Ten kdo zakoupí neprohloupí. Womanizer Premium Splnil Více než naše očekávání. Vibrátor We-Vibe Tango je opravdu hodně výkonný, silný a tichý s perfektním rozměrem, tak aby byl vždy po ruce kdykoliv si ho… Prečítať viac

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť