Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem
Womanizer

Womanizer Masážny strojček Starlet

(4 recenze)
79.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú neutrálne

Predstavenie produktu

Každá žena má právo zažívať intenzívne orgazmy. Všade! Vďaka praktickej veľkosti Womanizeru Starlet môžete zažívať svoju obľúbenú rozkoš nielen doma. ale aj na cestách. Mobilita v kombinácii s moderným dizajnom robí z Womanizeru Starlet dokonalého spoločníka. Womanizer Starlet bol navrhnutý tak. aby bol zaujímavý pre ženy. ktoré sú ešte len na začiatku svojho sexuálneho života aj zrelým ženám. ktoré v sexuálnom živote už via. čo chcú a potrebujú. Womanizer Starlet je menší a lepšie sa používa spolu s partnerom. A ako vlastne funguje? Stačí ho priložiť na klitoris a užiť si vzrušujúce potešenie. Womanizer zľahka nasaje klitoris a potom ho s pomocou pulzujúcich tlakových vĺn bezdotykovo a jemne stimuluje. Ženy tak zažijú úplne nové pocity slasti. ktoré sú korunované orgazmy. Ovládanie Womanizeru je veľmi jednoduché. ovláda sa jedným tlačidlom. Pre zapnutie tlačidlo podržte po dobu asi 2 sekúnd. Ak chcete zvýšiť intenzitu. znova stlačte tlačidlo. Najvyššie intenzity je dosiahnuté po treťom kliknutí. po štvrtom sa prepne späť do mierneho režimu. Môžete si teda užiť celkom 4 úrovne stimulácie. Womanizer je nabíjateľný. Doba nabíjania je 30 minút. doba prevádzky je tiež 30 minút. Súčasťou balenia je dobíjací USB kábel. Rozmery: 85 x 50 x 60 mm. Materiál: ABS. silikón. Pre maximálne vzrušujúce pocity odporúčame použiť Womanizer Starlet s kvapkou lubrikantu. Potom už vás nebude nič obmedzovať v dosahovaní búrlivých a ohromujúcich orgazmov.

Parametre produktu

Farba ružová, fialová, biela
Dĺžka 8.5 cm
Materiál silikón 
Vibrácie pulzujúce tlakove vlny
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť vodeodolné
Oblasť dráždenia klitoris
Značka Womanizer
K stiahnutiu Womanizer_Starlet.pdf

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Mara 26.2.2019 | 07:54

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda jde womanizer vyzkoušet. Jednou jsem ho koupil nebyl to ale originál tak možná nefungoval tak jak by měl pač pro přítelkyni to nebylo takové wow. Jde mi o to abych nekoupil hračku za 2 tisíce a pak se valela někde v šuplíku. Díky za odpověď.

Womanizer Masážny strojček Starlet
Odpověď
Alena, Erotic City
26.2.2019 | 08:29
Dobrý den,  je mi líto, ale erotické… Zobrazit celou odpověď

Recenzie zákazníkov

  • ali

    Poměrně hlučný, ale funkci splní.

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť