Love is perfect
Kat. číslo 078549

Afrodiziakálne kvapky- Spanish Fly Drops 30ml

(5 recenzí)
34.95 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Španielske mušky - afrodiziakálne kvapky pre ženy a mužov k zvýšeniu sexuálneho apetítu a zážitku pri milovaní. Španielske mušky sú špeciálnou zmesou L-arginínu a extraktu z koreňa děhel čínskeho zvyšuje libido, zlepšuje prekrvenie intímnych partií a ich citlivosť. Doplnok stravy. Fľaštičku pred použitím pretrepte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nie sú náhradou za vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Slabé zakalenie výrobku je neškodné, výrobok obsahuje prírodné extrakty. Užite cca 1 hodinu pred pohlavným stykom a zapite dostatočným množstvom tekutín. Odporúčané denné dávkovanie: 2x denne 30 kvapiek (cca 4 ml). Výživové hodnoty v 100 ml: Vitamín C (kyselina askorbová) 420 mg, L-Arginín 300 mg, extrakt z koreňa Angeliky čínskej (Angelica sinensis) 390 mg. Výživové hodnoty v dávke cca 4 ml: Vitamín C (kyselina askorbová) 16,8 mg (70% ODD *), L-Arginín 40 mg, extrakt z koreňa Angeliky čínskej (Angelica sinensis) 50 mg. Obsahuje 20% obj. alkoholu. *Odporúčaná denná dávka. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste. Neužívat vnútorne. Zamedzte zasiahnutiu ocí a otvorených rán, v prípade zasiahnutia vypláchnite prúdom studenej vody. Zloženie: Aqua, Alcohol (Ethanole), Ascorbic Acid, Angelica Sinensis Root Extract - extrakt z kořene děhele čínského (contents Glycerine, Acidifier: Citrid Acid, Preservative Agent: Benzyl Benzoate, Potassium Sorbate), L-Arginine, Polysorbate 20.

Parametre produktu

Forma kvapky
Objem/Obsah 30 ml
Určené pre ženy a mužov
Značka Love is perfect

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Rosta 28.8.2023 | 09:12

prodlouzi tento produkt sexualni vydrz

Afrodiziakálne kvapky- Spanish Fly Drops 30ml
Odpověď
Alena, Erotic City
28.8.2023 | 14:31
Dobrý den,  tyto kapky zvyšují spíše chuť… Zobrazit celou odpověď

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • Ihor

    Doporučuji! Muž nebyl nijak ovlivněn (možná hypermetabolismem), ale účinek na dívku byl úžasný a pro dívku čisté potěšení! Účinek se dostavil za 2-3 hodiny) Děkuji ????

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť