Womanizer
Kat. číslo 080412

Womanizer InsideOut

(8 recenzí)
199.99 €
Nie je skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Za minútu na vrchole!
Womanizer je unikátny stimulátor klitorisu, ktorý má za úlohu jediné - ženský orgazmus. Ženy pri jeho použití cítia mimoriadne intenzívne pocity slasti a veľké uspokojenie v neuveriteľne krátkom čase. S Womanizerom dosahujú orgazmus aj ženy, ktoré dovtedy mali s jeho dosiahnutím ťažkosti alebo ho nedosahovali vôbec.

Čím je Womanizer tak zvláštny?
Je to stimulátor klitorisu vybavený technológiou Pleasure Air, ktorá je patentovaná. Technológia Pleasure Air sa zameriava na klitoris ako na centrum ženskej rozkoše. Zaisťuje stimuláciu klitorisu s pomocou pulzujúcich tlakových vĺn. Womanizer úplne obklopí klitoris, jemne ho nasaje a potom bezdotykovo stimuluje. Intenzitu tlakových vĺn pohodlne nastavíte pomocou tlačidiel od extra jemných až po ultra silné, presne podľa vašich potrieb.

Womanizer InsideOut
A je to tu, dokonalá erotická pomôcka pre ženy je na svete! Klitorálna stimulácia je veľmi příjemná, ale žena môže mať napriek tomu pocit, že jej niečo chýba. Preto bol vyvinutý Womanizer Insideout. Okrem pôvodnej stimulácie tlakovými vlnami má Insideout tiež vibrátor. Môžete si užiť 12 stupňov intenzity pre stimuláciu klitorisu a 12 stupňov intenzity vibrátora. Tieto funkcie sa dajú samostatne nastaviť, určite nájdete tú najlepšiu kombináciu, pri ktorej budete dosahovať tie najbúrlivejšie orgazmy. Tento model Womanizer má pohotovostnú funkciu. Keď sú obe funkcie - klitorálnej a vaginálnej stimulácie - prepnuté na 0 pomocou tlačidla mínus, prístroj sa nevypne úplne, ale je pripravený na použitie kedykoľvek počas nasledujúcich piatich minút stlačením jedného z dvoch tlačidiel plus. Počas tejto doby zariadenie naďalej rozsvieti červeno. Po piatich minútach nepoužívania sa InsideOut automaticky vypne.

Insideout je 100% vodotesný (IPX 7) a vy s ním môžete relaxovať v sprche aj vo vani. Materiál: ABS, silikón. Rozmery Womanizeru: 192x120 mm. Hmotnosť: 240 g. Súčasťou balenia je magnetický USB kábel. Doba nabíjania je 120 min. Doba prevádzky je 120 min. Súčasťou balenia sú dve silikónové násadky (M, XL) a hodvábne látkové vrecúško na uskladnenie alebo na cesty. Pre maximálne vzrušujúce pocity odporúčame použiť Womanizer s kvapkou lubrikantu. Potom už vás nebude nič obmedzovať v dosahovaní búrlivých a ohromujúcich orgazmov. 5 rokov záruka!

Parametre produktu

Farba čierna
Dĺžka 19.2 cm
Materiál silikón 
Vibrácie pulzujúce tlakove vlny
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť vodotesné
Oblasť dráždenia erotogenné zóny
Značka Womanizer
K stiahnutiu Womanizer_InsideOut.pdf

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Honza 19.6.2019 | 12:17

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi womanizery Insideout a DUO? Kromě rozdílu v ceně jsem žádný podstatný rozdíl neobjevil...

Womanizer InsideOut
Odpověď
Alena, Erotic City
20.6.2019 | 12:39
Dobrý den,  na první pohled to možná… Zobrazit celou odpověď

Recenzie zákazníkov

  • Barča

    velká spokojenost :)

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť