We-Vibe
Kat. číslo 092660

Vibrátor a krúžok - Date Night Set

(0 recenzí)
199.99 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Exkluzívna darčeková sada obsahuje vibrátor Nova 2 a vibračný krúžok Pivot pre vzrušujúcu predohru aj dlhé milostné hrátky. Sada erotických pomôcok Date Night prináša silné orgazmy obom partnerom. V sade nájdete obľúbený duálny vibrátor s dráždidlom na klitoris Nova 2 a vibračný krúžok na penis Pivot v tmavo zelenej farbe. Táto exkluzívna darčeková sada slúži na to, aby ste z predohry vyťažili maximum a dopriali si potešenie po celú noc. Dokonalé spojenie pre skúmanie vašich potrieb a túžob.

Vibrátor Nova 2
Duálna stimulácia - Zažite zmiešaný orgazmus. Vibrátor Nova 2 je navrhnutý tak, aby poskytoval duálnu stimuláciu. Súčasne poskytuje intenzívne vibrácie ako klitorisu, tak bodu G. Nastaviteľný tvar - Vnútorná časť vibrátora Nova 2 na bod G je nastaviteľná tak, aby vyhovovala vášmu jedinečnému telu, zatiaľ čo flexibilný vonkajší stimulátor zaisťuje neustály kontakt s klitorisom. Celková dĺžka: 22 cm. Vkladacia dĺžka: 11 cm. Priemer: 2-3,5 cm. Materiál: silikón. Silné dunivé vibrácie - Zintenzívnite svoje potešenie s 10 a viac vibračnými programami a dráždivými vibráciami - pre každú náladu nájdete niečo.Cestovný zámok - Zaisťuje, že sa Nova 2 náhodne nezapne. Po dobití hračky sa cestovný zámok automaticky deaktivuje.

Vibračný krúžok Pivot
Silné dunivé vibrácie - Pivot poskytuje plnšiu, dlhšie trvajúcu erekciu a príjemnejšie orgazmy, ktoré si môžete obaja užiť počas sexu. Buďte kreatívni a nechajte Pivot okoreniť váš repertoár! Pohodlné prevedenie - Mäkký, pružný a pohodlný na nosenie, Pivot je vyrobený z hodvábne hladkého silikónu, ktorý je šetrný k vášmu telu. Dĺžka: 7,1 cm, šírka: 3,1 cm. Priemer: 2,6 x 2,9 cm.

Ovládanie aplikácie We-Connect - S bezplatnou aplikáciou We-Connect môžete hrať a zdieľať ovládanie Novy 2 a Pivotu odkiaľkoľvek, vytvárať vlastné vibrácie a hrať sa spoločne aj s ďalšími produktmi We-Vibe.

Obe hračky sú dobíjateľné - Praktické a ekologické, Nova 2 a Pivot sú dobíjateľné s až 120 minútami hrania na jedno nabitie. Súčasťou balenia je USB dobíjací kábel.

Vodeodolnosť IPX7 - Obe erotické hračky sú vodotesné (IPX7), takže si ich môžete užívať kdekoľvek a ľahko sa čistia.


Parametre produktu

Farba zelená
Materiál silikón 
Značka We-Vibe

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť