We-Vibe vibrátory sú zábavné erotické hračky pre všetkých milovníkov sexu. S We-Vibe vibrátormi objavíte nový spôsob milostného splynutie a budete mať chuť si spoločne sa hrať. Vibrátory We-Vibe sú skvelé a stojí za to ich vyskúšať, či už ide o párový vibrátor, vibrátor na klitoris alebo vaginálny vibrátor na bod G. S každým si užijete veľa zábavy a vzrušenia.

 

A čím sú tieto erotické hračky tak zaujímavé? Sú dokonalé predovšetkým svojím anatomickým tvarom, ktorý zaisťuje stimuláciu na tých správnych miestach, svojím dokonalým prevedením, úžasným materiálom a modernou technológiou.

 

Párové vibrátory We-Vibe Sync, Match alebo Unite majú zahnutý tvar U. Jeden koniec prilieha na klitoris, druhá časť stimuluje vaginálne bod G, a ešte zostáva dosť miesta pre partnerov penis. Atmosféra spoločného vzrušenia a vnímania vibrácií je neuveriteľne krásna a maximálne pár spája.

 

    

 

Vibrátor na klitoris Moxie nenápadne ukryjete v spodnom prádle. Bude dráždiť vaše sladké miesto kedykoľvek a kdekoľvek. Je navrhnutý tak, aby bol úplne diskrétny. Postarajú sa o to jeho tiché vibrácie, dokonalý tvar a magnetická spona, ktorá drží bezpečne Moxie na jednom mieste v nohavičkách, aj keď sa pohybujete. Pod oblečením nie je Moxie vidieť a vy tak môžete vyraziť kamkoľvek s úplnou istotou.

 

We-Vibe Jive je skvelý vaginálny vibrátor pre ženy na bod G, ktorý vám dopraje trochu vzrušenia v každodennej rutine. S We-Vibe Jive si užijete diskrétne potešenie doma aj v spoločnosti. Vibrátor môžete mať zavedený kedykoľvek a kdekoľvek, bez toho že by to niekto tušil.

 

    

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť