Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem
Sweet Anastazie
Kat. číslo 081428

Neviditeľná podprsenka - Bianca

(0 recenzí)
24.95 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú neutrálne

Predstavenie produktu

Telová neviditeľná podprsenka a chránič bradaviek v jednom. Potrebujete pozdvihnúť poprsie a nehodí sa vám klasická podprsenka k outfitu? Alebo potrebujete schovať vystúpené bradavky, aby na ne každý nepozeral? Tieto lepiace košíčky skvele splnia svoju funkciu a vykúzlia vám neodolateľné poprsie zdanlivo bez opory. Košíčky sú umývateľné a znovu použiteľné. Použitie je jednoduché. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov umyte hrudník teplou mydlovou vodou a nechajte pokožku úplne uschnúť. Nepoužívajte telové mlieko, olej ani telový púder. Odlepte z košíčka fóliu a umiestnite ho na telo. Potom odlepte fóliu zo zvyšnej časti výrobku a vytiahnutím hore a prilepením si zaistite push-up efekt. Údržba je tiež jednoduchá. Po každom nosení lepiacu podprsenku ručne umyte jemne mydlovou vodou. Dajte pozor, aby ste nechtami alebo šperkami nepoškodili lepiaci povrch alebo membránu košíčkov. Opláchnite košíčky dôkladne v teplej vode, aby boli odstránené všetky zvyšky mydla. Straste prebytočnú vodu a nechajte podprsenku prirodzene uschnúť, potom na ňu vráťte znova pôvodnú fóliu. Vyhnite sa kontaktu s uterákom alebo s akýmkoľvek iným druhom materiálu lepiacou stranou. 4. Neperte v práčke! Počet: 2 ks. Rozmer: 10x10 cm. materiál: 100% silikón. Farba: telová.

Parametre produktu

Farba telová
Materiál silikón 
Značka Sweet Anastazie

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Anita 6.9.2019 | 13:45

Kde je možné koupit produkt podprsenka bianca v. . Kterých prodejnách? A jaka je velikost a Barva a kolik stojí V €. .? Kontakt na vaše Pobočky a otevírací doby. Děkuji Anita

Neviditeľná podprsenka - Bianca
Odpověď
Alena, Erotic City
9.9.2019 | 12:02
Dobrý den,  tato podprsenka je běžně k… Zobrazit celou odpověď

Recenzie zákazníkov

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť