Erotická pomôcka pre každodennú relaxáciu

Je určená nielen pre potešenie, ako už tak erotické pomôcky bývajú, ale je možné ju využiť každý deň aj pre úplne bežnú aktivitu. Nemusíte ju nikde a pred nikým schovávať, naopak: Všetkým na očiach jej to pristane najviac. Čím častejšie ju budete používať, tým lepšie vám bude na tele aj na duši. Jednoducho dokonalá harmónia.

Ste s nami na rovnakej vlne?

Stimulačná sprchová hlavica Womanizer Wave je elegantná, štýlová, diskrétna, šetrí vodu, ale zato nešetrí vás. Jej trysky vás dokážu nielen dokonale umyť, ale aj priviesť na vrchol rozkoše hraničiacej so sladkým šialenstvom. Sprchovanie s Wave sa stane nielen relaxáciou, ale aj intímnou chvíľkou, na ktorú sa budete tešiť ešte viac ako kedykoľvek predtým. Do sprchy sa budete ponáhľať a beda, keby vás niekto chcel vyrušiť. Aj keď… Ono sprchovanie vo dvojici nie je vôbec zlý nápad. Zvlášť keď trysky dokážu tak nádherne stimulovať tie správne miesta a v šikovných rukách dokážu partnerské hrátky príjemne spestriť.

Prečo Wave chcieť?

Pretože je iná ako bežné sprchy. Bola vytvorená priamo s myšlienkou na maximalizáciu rozkoše. Jej trysky vás nenechajú na pochybách, že ide o špeciálny vodný masážny prístroj na stimuláciu klitorisu, jediný svojho druhu. Rozhodnite sa pre Wave a sami čoskoro spoznáte, aké úžasné je starať sa o svoje zdravie a zároveň si pritom nádherne užívať.

Ako Wave získať?

Vyberte si jednu z troch farebných verzií, objednajte cez e-shop a vyzdvihnite si ju na vami zvolenej predajni. Alebo osobne navštívte niektorú z našich predajní a ulovte si tú svoju rovno na mieste. Naša obsluha vám rada a ochotne poradí, kde tento budúci stredobod vašej kúpeľne nájsť a prezradí, čo všetko táto jedinečná sprchová hlavica vie.

 

Či už si vyberiete z pohodlia domova a u nás len vyzdvihnete, alebo rovno navštívite ktorúkoľvek z našich pobočiek, jedno je isté: Darčeky z Erotic City, to je radosť na dosah.

Inšpirácia pre voľnú chvíľku

Túžila len po jedinom: Odplaviť stres z náročného dňa. A presne vedela, ako to urobí. Zhodila zo seba oblečenie a vošla do sprchy. Nastavila telo teplému dažďu jemných kvapiek a zavrela oči. Chvíľu len ticho stála a užívala si, ako s každou sekundou cíti väčšie a väčšie uvoľnenie. Zložila Wave z držiaka, zamierila medzi nohy a prepla režim na Pleasure Jet. Že našla ten správny uhol, zistila veľmi rýchlo. Zaliala ju vlna vzrušenia. Dych sa začal prehlbovať a s každým ďalším nádychom bolo jasné, že sa to blíži. Orgazmus ju zasiahol ako blesk. Oprela sa rukou o stenu, aby nestratila rovnováhu. Ucítila medzi stehnami prímes čohosi teplého. Teplejšieho ako voda tryskajúca z hlavice. Prekvapením sa rozosmiala. Ale ale ... Mokrý orgazmus v sprche, hmmm, tak tomu hovorím relaxácia, preletelo jej hlavou. A šlo by to dvakrát po sebe? No, dnes mám dosť času to zistiť…

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť