Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Novinka Womanizer InsideOut

A je to tu, dokonalá erotická pomôcka pre ženy je na svete! Womanizer InsideOut! Najnovší tip jednej z najlepších erotických pomôcok pre ženy. Ak milujete stimuláciu klitorisu a svoj Womanizer a chýbala vám pri tom vaginálna stimulácia, tak ste sa konečne dočkali, dámy. Womanizer InsideOut ponúka vnútorné i vonkajšie dráždenie.

 

Všetky výrobky Womanizer majú patentovanú technológiu Pleasure Air Technology, ktorá umožňuje ženám zažiť orgazmus behom niekoľkých minút. Je to revolúcia v potešení pre ženy a vysoko sa tým dvíha ich úroveň sexuálneho života.

 

Klitoriálna stimulácia je úžasná, ale žena môže mať napriek tomu pocit, že jej niečo chýba. Preto bol vyvinutý Womanizer InsideOut. Okrem pôvodnej stimulácie tlakovými vlnami, má InsideOut tiež vibrátor. Môžete si užiť 12 stupňov intenzity pre stimuláciu klitorisu a 12 stupňov intenzity vibrátora. Tieto funkcie sa dajú samostatne nastaviť, určite teda nájdete tú najlepšiu kombináciu, pri ktorej budete dosahovať tie najbúrlivejšie orgazmy. A pretože vieme, že každý klitoris / vagína vyzerá inak, je Womanizer InsideOut dodávaný so silikónovými násadkami v dvoch veľkostiach. Je len na vás, ktorú budete používať. 

 

Womanizer InsideOut najdete ZDE

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť