Zapojte sa do súťaže

Sex k nášmu životu neodmysliteľne patrí a je dobre, keď si ho doprajeme plnými dúškami. Naši zákazníci vedia, že aj erotické hračky k sexu patria a prinášajú veľa zábavy, vzrušenia a dávajú vzťahu novú šťavu.

 

O niekoľko úžasných erotických hračiek si dáme letnú súťaž. Jeden zo súťažiacich vyhrá vibrátor We-Vibe Jive v hodnote 119,99€, ďalší môžu vyhrať jednu z troch análnych hračiek a desať ďalších súťažiacich sa môže tešiť na zľavové kupóny so zľavou 20% na ďalší nákup. A ako sa môžete do súťaže zapojiť? 

 

1. Urobte na našom e-shope rezerváciu na predajni alebo objednávku s doručením domov na akýkoľvek tovar, do poznámky napíšte "súťažím"

 

2. Doručené objednávky a vyzdvihnuté rezervácie budú automaticky zaradené do súťaže

 

3. Budeme radi, keď lajknete alebo budete zdieľať túto súťaž na facebooku

 

4. Súťažiť môžete do 31.07.2020

 

Na začiatku augusta 2020 náhodne vyžrebujeme výhercov. Vylosovaní výhercovia budú kontaktovaní emailom. Vzhľadom k ochrane osobných údajov tu budú uverejnené iba krstné mená výhercov. Ceny budú odovzdané podľa dohody s výhercami. Cenu nemožno vymeniť za hotovosť, ani iný tovar. Usporiadateľ si v odôvodniteľných prípadoch vyhradzuje právo súťaž predčasne ukončiť.

 

Vibrátor - We-Vibe Jive

We-Vibe Jive je skvelý vibrátor pre ženy, ktorý vám dopraje trochu vzrušenia v každodennej rutine. S We-Vibe Jive si užijete diskrétne potešenie doma aj v spoločnosti. Vibrátor môžete mať zavedený kedykoľvek a kdekoľvek, bez toho by to niekto tušil. We-Vibe Jive vás bude dráždiť vaginálne aj na klitorise. Rozkoš budete mať pevne v rukách vďaka ovládaniu pomocou inteligentného telefónu. Bezplatná aplikácia We-Connect umožňuje vám alebo vášmu partnerovi ovládať Jive v rovnakej miestnosti alebo na veľké vzdialenosti. Môžete si vybrať z 10 vibračných režimov alebo si môžete vytvoriť vlastné vibrácie. We-Vibe Jive je vyrobený z hodvábne hladkého silikónu. Je navrhnutý tak, aby sa pohodlne zavádzal a pohodlne nosil. Pohodlný tvar, hodvábny silikón, 100% vodotesný. Dobíjací - ekologický. Súčasťou balenia je dobíjací kábel USB, látkové puzdro pre uskladnenie, vzorka lubrikantu, návod na použitie. Batéria: dobíjacia lítiová polymérna batéria USB. Doba nabíjania: 90 min. Doba prevádzky: 120 min. Materiál: silikón. Rozmery: 92x64x36 mm.

 

Veríme, že vám letná súťaž urobí radosť a zapojíte sa. Ďalej sa môžete tešiť na zaujímavé články, aktuálne si môžete prečítať článok Erotika na leto alebo na tovar v akcii. Sledujte náš web, predovšetkým aktuality a novinky, potom tiež Facebook a Instagram, budeme vás ďalej inšpirovať.

Všetci výhercovia súťaže boli kontaktovaní, z dôvodu diskrétnosti uvádzame iba krstné mená:

 

Hlavnú výhru získava: Šárka 

2. miesto: Pavel

3. miesto: Barbora

4. miesto: Lucia

Zľavu 20% na nákup na eshopu získavajú: Sofia, Linda, Lucie, Michaela, Tomáš, Zdeněk, Václav, Simona, Jana, Lukáš

 

Ďakujeme. Vaše Erotic City

ZDRAVIE - VZŤAHY - RADOSŤ

 

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť