Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

S letom prichádza intenzívnejšia chuť na sex a erotické hrátky. Odhalené telá zvádzajú k flirtovaniu, ktoré je oveľa rafinovanejšie a odvážnejšie. Muži i ženy sú spontánnejší a prístupnejší k novým sexuálnym praktikám alebo k použitiu erotických pomôcok. Cez prázdniny má milovanie úplne inú atmosféru, bez ohľadu na to, či ste doma, na chate alebo v hotelovej izbe.

 

Všeobecne platí, že Česi majú v lete viac sexu ako v iných ročných obdobiach. V letných mesiacoch nás totiž dobíja slniečko, máme viac energie a cítime sa šťastnejší, to má samozrejme pozitívny vplyv na náš sexuálny život. Kupuje sa viac erotických pomôcok, a to aj tých menej tradičných. Obľúbené sú napríklad análne pomôcky, Womanizery, vibrátory, predovšetkým špeciálne vibrátory, lubrikanty alebo erotické prádlo.

Romantický sex

Nežný a romantický sex je plný pocitov radosti a kúzelnej eufórie. Patrí k nemu zvádzanie, dlhá predohra a jemné bozky a dotyky. Láskyplná masáž je základ nežnej romantiky, pokiaľ ju podporíte zmyselným masážnym olejom s afrodiziakálnou vôňou, bude nasledovať úžasné milovanie.

                                             

Hotelový sex

Dovolenka v hoteli znamená anonymitu a veľa času a možností k milovaniu. V hoteli si sex môžete užiť naplno a môžete kričať rozkošou. Hotelový sex je odvážnejší a dobrodružnejší. Tu je tá pravá chvíľa na erotické hračky. Na takúto dovolenku jedine s erotickou výbavou.

                                             

Sex vo vode

Aj v sprche alebo v bazéne sa môžete hrať. Dnes už je veľa erotických pomôcok vodotesných, dokonca aj u žien obľúbený Womanizer. Sex vo vode a dráždenie vibráciami je veľmi vzrušujúce a zvláštne zároveň. Je to len o tej danej chvíli. Je to príležitosť, ako si to urobiť zaujímavé.

                                             

Sex na verejnosti

Dokážete si predstaviť, že ste vzrušená na maximum v spoločnosti ľudí a robíte všetko preto, aby si to nikto nevšimol? Diskrétne vibračné vajíčko alebo vibrátor na klitoris na diaľkové ovládanie sa o to postará. Alebo skôr partner, ktorý bude mať diaľkové ovládanie v ruke a pekne sa s vami pohrá. Táto hra nemôže skončiť inak ako rýchlovkou na zakázanom mieste.

                                             

Orálny sex

Orálny sex či už divoký alebo nežný je veľmi obľúbený u žien i mužov. Pre mnohé ženy je to tiež jediný spôsob, ako dosiahnuť orgazmus. Spestriť si ho môžete napríklad ochuteným lubrikačným gélom. Ku dráždeniu intímnych partií môžete použiť namiesto jazyka aj vibračnú pomôcku, budete prekvapení intenzitou vibrácií. Alebo stimulačný krém, ktorý zvýši citlivosť a vzrušivosť.

                                             

Tvrdý sex

Podľa sexuológov veľa žien tu a tam vyhľadáva partnerovu dominanciu. Tvrdá mužská presila môže byť zábavná, sexy a vzrušujúca. V posteli to občas chce tvrdého dobyvateľa, ktorý vás potiahne za vlasy, capne po zadku, použije putá, bičík alebo si vás vezme tvrdo zozadu.

                                             

Sama sebe

Medzi vrcholné mužské zážitky patrí, keď vás môže partner pozorovať pri autoerotike. Je to tiež skvelý spôsob, ako si navodiť príjemné pocity a súčasne tým potešiť svoju drahú polovičku. Keď vás uvidí s vibrátorom v akcii, bude v siedmom nebi.

                                             

Análny sex

Než sa vrhnete na análny sex, mali by ste sa na to pripraviť. Kvalitný lubrikačný gél je základ, bez toho to nepôjde. Ak ste úplní začiatočníci, je lepšie konečník privyknúť na prienik s pomocou análneho kolíka. Ak sa bojíte nečistôt, môžete najskôr použiť intímnu sprchu. Neponáhľajte sa, uvoľnite sa a zažijete slasť.

                                             

Erotic City

Všetky tieto erotické hračky nájdete u nás v sieti predajní Erotic City, ktoré nájdete po celej Českej a Slovenskej republike, z veľkej časti v obchodných centrách. S výberom vám ochotne poradí odborne vyškolená obsluha. Tovar si môžete rezervovať online z pohodlia domova tu na e-shope a vyzdvihnúť v obľúbenej predajni, kde pri nákupe nad 20 € získate darček. Pri nákupe na e-shope s doručením domov vás ale tiež čakajú bonusy k nákupu.

 

 

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť