Lady Dreams
Kat. číslo 094742

Minivibrátor - Allure

(0 recenzí)
74.95 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Zamilujte sa do nášho úžasného minivibrátora na diaľkové ovládanie Allure. Tento klenot techniky v modernom dizajne je pripravený priniesť vám nekonečnú rozkoš a silné, nezabudnuteľné orgazmy. Nechajte sa očariť dokonalou kombináciou zamatovo hebkého povrchu a intenzívnych vibrácií, ktoré vyvolávajú príjemné mrazenie.

Tvar & Funkcie
Dobíjací minivibrátor alebo vibračná patróna má jednoduchý tvar aj ovládanie. Na minivibrátore nájdete jedno tlačidlo, ktorým sa prepínajú programy. Pre ovládanie môžete použiť aj diaľkový ovládač, ktorý môžete zveriť priateľovi alebo priateľke a užiť si zaujímavé hrátky, keď vaše vzrušenie bude mať pod kontrolou niekto iný. Tento malý vibrátor je vhodný pre všetkých milovníkov cestovania, vibrátor je diskrétny a ľahko ho ukryjete aj v kabelke. Vhodný na stimuláciu erotogénnych zón, nie je vhodný na zavádzanie. Môžete si užiť celkom 10 vibračných programov.

Ovládanie & Napájanie
Pred prvým použitím odporúčame úplné nabitie zariadenia. Použite dobíjací USB kábel dodaný v balení. Než odídete, počkajte a skontrolujte, či sa nabíja. Pomôcka sa môže počas nabíjania zahriať. Doba plného nabitia je cca 60 minút, ale záleží na stave nabitia batérie. Doba prevádzky je cca 45 minút v závislosti od zvoleného vibračného režimu a stavu batérie. Batéria je bezpamäťová, tzn. že sa nemusí úplne vybiť pred samotným nabíjaním. Pre zapnutie a vypnutie dlho stlačte tlačidlo so symbolom zap / vyp v dolnej časti vibrátora. Pri zapnutí sa rozsvieti LED dióda a pomôcka je v pohotovostnom režime. Krátkymi stlačeniami prepínate vibračné programy. Na prepínanie programov môžete použiť aj diaľkové ovládanie.

Materiál & Vodeodolnosť
Minivibrátor je vyrobený z plastu, ktorý má veľmi príjemnú povrchovú úpravu. Materiál neobsahuje ftaláty ani latex, takže je zdravotne nezávadný pre ľudskú pokožku. Vibrátor je 100% vodotesný, preto si môžete užiť vzrušujúce hrátky aj v sprche, vani, bazéne alebo vo vírivke. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu určenú na erotické pomôcky.

Parametre
Materiál: ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Celková dĺžka: 7,7 cm. Priemer: 1,9 cm. Batéria: Li-on dobíjacia (dobíjací USB kábel je súčasťou balenia). Farba: čierna / fialová. Hmotnosť bez obalu: 26 g. Hmotnosť s obalom: 78 g. Rozmery obalu: 6.x12x6 cm.

Parametre produktu

Farba čierna
Dĺžka 7.7 cm
Priemer max. 1.9 cm
Materiál ABS 
Vibrácie áno-desaťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Povrch hladký
Oblasť dráždenia erotogénne zóny
Značka Lady Dreams

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť