Lady Dreams
Kat. číslo 092678

Vibračné vajíčko - Timo

(0 recenzí)
119.95 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Roztomilé vibračné vajíčko, ktoré vás zaujme svojim vzhľadom a prirážacou funkciou. Vnútri vagíny sa bude pohybovať sem a tam v rôznych rytmoch, takže s vami pekne zacvičí. Hebučké vibračné vajíčko s vrúbkami si môžete vychutnať osamote alebo vo dvojici v pohodlí domova. Je to výborná erotická hračka.

Tvar & Funkcie
Vajíčko má tvar spojených guličiek, tvarom imituje tak trochu hygienický tampón. Na povrchu má jemné vrúbky. Je vybavené pevnou šnúrkou na vytiahnutie. Vajíčko je dobíjacie a môžete ho ovládať tlačidlom priamo na vajíčku, po zavedení ho ovládate diaľkovým ovládaním, ktoré je na batérie. Vibračné vajíčko má 10 vibračných a prirážacích programov. Vibrácie a rotácie sa nedajú nastaviť zvlášť, nastavujú sa dohromady jedným tlačidlom na vajíčku alebo na ovládači. Vajíčko môžete použiť na posilňovanie svalov panvového dna alebo na vzrušujúce partnerské hrátky. Vajíčko si môžete zaviesť do vagíny a diaľkové ovládanie dáte svojej drahej polovičke.

Materiál & Vodeodolnosť
Vibračné vajíčko je vyrobené zo silikónu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Je 100% vodotesné. Diaľkové ovládanie je vyrobené z ABS plastu a vodotesné nie je. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu na erotické pomôcky.

Parametre
Funkcie: 10 vibračných a prirážacích programov. Batéria vajíčka: Li-on (dobíjací USB kábel je súčasťou balenia). Batérie diaľkové ovládanie: 2x LR3 (nie sú súčasťou balenia). Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodotesnosť vajíčka: áno (IPX7). Vodotesnosť ovládania: nie. Celková dĺžka vajíčka so šnúrkou: 19,5 cm. Dĺžka vajíčka bez šnúrky: 8-8,6 cm. Priemer: 2,5-3,4 cm. Farba: fialová. Hmotnosť vajíčka: 50 g. Hmotnosť bez obalu (vajíčko + diaľkové ovládanie): 67 g. Hmotnosť s obalom: 292 g. Veľkosť obalu: 13x17x6,5 cm.

Parametre produktu

Farba fialová
Dĺžka 8.6 cm
Priemer min. 2.5 cm
Priemer max. 3.4 cm
Materiál ABS 
Vibrácie áno-desaťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Ovládanie bezdrôtové
Značka Lady Dreams

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť