Lady Dreams
Kat. číslo 094708

Duálny vibrátor - Mamba

(0 recenzí)
139.95 €
Nie je skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Hľadáte niečo, čo oživí vaše intímne chvíle a posunie ich na úplne novú úroveň? Zoznámte sa s Mamba, duálnym vibrátorom, ktorý je navrhnutý tak, aby vás zaviedol do sveta nekonečnej rozkoše. Mamba je majster vo svojej triede, poskytujúci nevídanú stimuláciu bodu G a klitorisu naraz. Jeho sofistikovaný dizajn je výsledkom starostlivého výskumu a inovácie, s pohyblivou funkciou, ktorá je priamo cielená na bod G a vibračnými programami, ktoré rozmaznávajú klitoris. Mamba je tým pravým partnerom pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len bežnú stimuláciu. Vibrátor Mamba je vytvorený, aby bol odolný a ľahko ovládateľný. Ergonomicky tvarovaný pre dokonalé padnutie do ruky, ponúka bezproblémovú manipuláciu v každej situácii. Vibrátor Mamba je pripravený stať sa vašim tajným spoločníkom, ktorý vám kedykoľvek dopraje intenzívne orgazmy.

Tvar & Funkcie
Vibrátor je duálny, tzn. že ponúka vnútornú i vonkajšiu stimuláciu. Telo vibrátora je vybavené pohyblivou/poklepovou funkciou na bod G a vibračnou funkciou, ktorá sa sústredí na citlivé miesta klitorisu. Pohyblivá/poklepová funkcia ponúka 7 rôznych programov. Vibrácie majú 9 vibračných programov. Obe funkcie sa zapínajú zvlášť, môžu bežať všetky spoločne alebo každá zvlášť.

Ovládanie & Napájanie
Pred prvým použitím odporúčame úplné nabitie zariadenia. Použite dobíjací USB kábel dodaný v balení. Než odídete, počkajte a skontrolujte, či sa nabíja. Vibrátor sa môže počas nabíjania zahriať. Doba plného nabitia je až 90 min., ale záleží na stave nabitia batérie. Doba prevádzky je cca 90 min. v závislosti na zvolenom vibračnom režime a stave batérie. Batéria je bezpamäťová, tzn. že sa nemusí úplne vybiť pred samotným nabíjaním. Vibrátor má dve ovládacie tlačidlá. Dlhým stlačením (cca 3 sekundy) zapínate a vypínate jednotlivé funkcie a krátkymi stlačeniami prepínate programy. Obe funkcie môžu bežať samostatne alebo všetky dohromady. Pre ľahké uchopenie a jednoduchú manipuláciu je v dolnej časti očko. Vibrátor je dobíjací, súčasťou balenia je magnetický dobíjací USB kábel.

Materiál & Vodeodolnosť
Vibrátor je potiahnutý silikónom v tej najvyššej kvalite, iba časť pre ľahkú manipuláciu v zlatej farbe je z ABS plastu. Silikón je žiadaný materiál pre svoju hebkosť a jemnosť. Použité materiály neobsahujú ftaláty ani latex, takže sú zdravotne nezávadné pre ľudskú pokožku. Vibrátor je 100% vodotesný, preto si môžete užiť vzrušujúce hrátky aj v sprche, vani, bazéne alebo vo vírivke. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu určenú na erotické pomôcky.

Parametre
Funkcie: 7 pohybových/poklepových programov + 9 vibračných programov dráždidla na klitoris. Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodotesnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka: 16,8 cm. Vkladacia dĺžka: 12 cm. Dĺžka dráždidla na klitoris: 4 cm. Priemer: 2,6 cm. Batéria: Li-on dobíjacia (dobíjací USB kábel je súčasťou balenia). Farba: čierna. Hmotnosť bez obalu: 132 g. Hmotnosť s obalom: 352 g. Rozmery obalu: 13x17x6,5 cm.

Parametre produktu

Farba čierna
Dĺžka 16,8 cm
Priemer max. 2,6 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-deväťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Povrch hladký so vzorom
Oblasť dráždenia análny a vaginálny
Značka Lady Dreams

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť