Healthy Life

Duálny vibrátor - Orestes

(0 recenzí)
119.95 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Ladne tvarovaný duálny vibrátor Orestes vás poteší nielen svojimi funkciami, ale aj veľmi hebkým a príjemným materiálom. Orestes je svojím tvarom uspôsobený tak, aby sa zameral na stimuláciu bodu G, ktorý bude s láskou rozmaznávať. Na každej strane povrchu tela vibrátora je umiestnená špeciálna stimulačná drážka v tvare zmyselnej vlny pre dokonalejší zážitok. Stimulátor klitorisu bude jemne, ale precízne dráždiť z vonkajšej strany klitoris. Spoznajte s Orestom zmyselné okamihy plné vášne a fantastického vyvrcholenia.

Tvar & Funkcie

Ladne tvarované telo vibrátora sa vám perfektne prispôsobí. Mierne zahnutý tvar presne zacieli na bod G, aby mu poskytol tú najzmyselnejšiu masáž. Čo vás určite zaujme je robustná špička, ktorá bude perfektne vnútorne stimulovať. Ľahko flexibilný stimulátor klitorisu a jeho výrazné hroty ešte zintenzívnia slastné pocity a zvýšia vzrušenie. Vibrátor disponuje silným a neuveriteľne tichým motorom, ktorý vám ponúkne 7 vibračných a pulzačných režimov.

Ovládanie & Napájanie

Pridržaním prostredného tlačidla so symbolom (O) po dobu 2 sekúnd vibrátor zapnete. Následnými krátkymi stlačeniami tlačidla so symbolom (+) alebo (-) zapnete a meníte režimy vibrácií a pulzácií. Vibrátor vypnete opätovným dlhým podržaním prostredného tlačidla (O) po dobu 2 sekúnd. O napájanie jeho vstavanej batérie je postarané pomocou priloženého USB kábla.

Materiál & Vodeodolnosť

Orestes je vyrobený zo zdravotne nezávadného, zamatového a dokonale hypoalergénneho dvojvrstvového lekárskeho silikónu. Tento materiál sa vyznačuje jednoduchou údržbou (stačí použiť dezinfekciu určenú na erotické pomôcky), je bez zápachu a nijako nenarušuje PH pokožky a slizníc. Ozdobný zlatý elegantný prvok umiestnený na základni vibrátora je vyrobený z odolného ABS plastu. Je teda vhodnou voľbou pre citlivé osoby. Záleží len na Vašej fantázii, či si vychutnáte príjemné chvíle strávené s týmto zlatíčkom v sprche.

Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu na erotické pomôcky.

Funkcie: 10 vibračných programov. Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodotesnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka: 20 cm. Vkladacia dĺžka: 11 cm. Priemer: 2,5-3,5 cm. Batéria: Li-on dobíjacia (dobíjací USB kábel súčasťou balenia).


Parametre produktu

Farba fialová, ružová
Dĺžka 20 cm
Priemer min. 2,5 cm
Priemer max. 3,5 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-desaťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Oblasť dráždenia vaginálna
Značka Healthy Life

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť