Love is perfect
Kat. číslo 092069

Afrodiziakálne tablety - Orgasmicon 4

(0 recenzí)
19.95 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Výživový doplnok pre ženy. Orgasmicon sa používa nielen na zvýšenie sexuálnej túžby a prebudenie sexuálnej vášne ženy, ale aj kvôli lepším zážitkom pri milovaní. Postarajú sa o to prírodné afrodiziaká ako je Maca, Muira puama, Americký ženšen, Sibírsky ženšen, ktoré pomáhajú ženám zvýšiť libido a chuť na sex. L-Arginín, kajenské korenie a zázvor sa postarajú o prekrvenie genitálií, čo prispieva k väčšej citlivosti intímnych partií a väčšiemu vzrušeniu a zážitku ženy. Odporúčané denné dávkovanie: 1-2 tablety užite 30 minút pred požadovaným efektom a zapite dostatočným množstvom vody. Neužívajte viac ako 2 tablety počas 24 hodín. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Počet tabliet v balení: 4 kusy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred slnečným žiarením, skladujte na chladnom a suchom mieste. Nekombinujte s alkoholom alebo kofeínom. Nie je náhradou pestrej stravy. ZLOŽENIE PRE 2 TABLETY / INGREDIENTS FOR 2 TABLETS: 268 MG MACA ROOT EXTRACT 2:1 (LEPIDUM MEYENII), 116 MG CALCIUM (CALCIUM CARBONATE) (15 % RHP*) , 84 MG MUIRA PUAMA EXTRACT 4:1 (PTYCHOPETALUM OLACOIDES), 84 MG CATUABA BARK EXTRACT 68 MG L-ARGININ** NUT EXTRACT 5:1 (COLA ACUMINATA)***, 50 MG OAT EXTRACT 5:1 (AVENA SATIVA) (GLUTEN)***, 50 MG NETTLE LEAF EXTRACT 5:1 (URTICA DIOICA), 50 MG PUMPKIN SEED EXTRACT 5 :1, 40 MG CAYENNE PEPPER (CAPSICUM ANNUUM), 40 MG GINGER ROOT EXTRACT 15:1 (ZINGIBER OFFICINALE), 34 MG AMERICAN GINSENG EXTRACT 2:1 (PANAX QUINQUEFOLIUS), 34 MG SI , 34 MG KOREAN GINSENG EXTRACT 2:1 (PANAX GINSENG), 34 MG SARSAPARILLA ROOT EXTRACT 5:1 (SMILAX ARISTOLOCHIIFOLIA), EMULSIFIER: E466, E464, 20 MG GREEN TEE EXTRA SUBSTANCE, 10 MG ZINC (ZIN C GLUCANATE) (100 % RPH*), ANTI-CAKING AGENT: E572, E551, COLOUR: E171, E172, FLAVOUR SOLVENT: E151B. *RHP – REFERENČNÁ HODNOTA PRÍJMU, ** RHP NIE JE STANOVENÉ, ***ALERGEN

Parametre produktu

Forma tablety
Objem/Obsah 4 ks
Určené pre ženy
Značka Love is perfect

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Pavlína 19.3.2024 | 10:38

Zkoušela jsem 1 tabletku 30 minut před, k tomu jsem vypila 2dl vína, ale žádný účinek jsem nepocítala, je něco co můžu udělat jinak nebo to na mě zkrátka nefunguje?

Afrodiziakálne tablety - Orgasmicon 4
Odpověď
Alena, Erotic City
20.3.2024 | 08:40
Dobrý den, použití afrodiziak je velmi… Zobrazit celou odpověď

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť