Fun Factory
Kat. číslo 095718

Sada pre ženy - Fun Factory All About Your Clit

(0 recenzí)
149.99 €
Nie je skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Pripravte sa na objavovanie nových dimenzií rozkoše s našou exkluzívnou sadou erotických hračiek „Všetko pre tvoj klitoris“. Táto sada All About Your Clit kit od Fun faktory je perfektnou kombináciou pre tých, ktorí chcú preskúmať celú šírku a hĺbku klitorálneho potešenia. Sada obsahuje dva najžiadanejšie produkty na stimuláciu klitorisu, doplnené o elegantnú cestovnú taštičku, čo všetko dohromady tvorí nezabudnuteľný zážitok. Či už ako darček pre seba alebo pre vašu partnerku, táto sada prinesie nezabudnuteľné chvíle plné radosti a rozkoše.

Tvar & Funkcie
Súprava All About Your Clit kit zahŕňa pulzátor Stronic Petite a klitorálny stimulátor Volita. Pulzátor je špeciálne navrhnutý pre hlbokú stimuláciu pošvy a pošvového vstupu a namiesto klasických vibrácií vytvára pulzujúce pohyby. Tento typ stimulácie je často považovaný za intenzívnejší a prirodzenejší, čo môže viesť k novým a odlišným druhom orgazmov. Princíp fungovania pulzátora spočíva v použití ťažšieho závažia medzi dvoma magnetmi, ktoré sa pohybuje vpred a vzad, čím vytvára pocit „kopania“, ktoré napodobňuje skutočný pohlavný styk. Vďaka svojmu tvaru s jemnými vlnkami a štíhlej špičke poskytuje tento pulzátor intenzívnu stimuláciu, cielene dráždi a stimuluje vnútornú časť klitorisu a pošvový vchod. Je dôležité vedieť, že časť klitorisu viditeľná zvonku je iba malá časť celého orgánu. Väčšina klitorisu sa rozprestiera dovnútra tela pozdĺž pošvového vchodu. Predstavte si teda potešenie, ktoré môžete dosiahnuť, keď tento pulzátor bude masírovať vnútornú časť klitorisu, zatiaľ čo stimulátor klitorisu Volita sa zameria na vonkajšiu časť s pomocou dvoch flexibilných jazýčkov, poskytujúcich zážitok porovnateľný s orálnym uspokojením. Táto sada erotických hračiek je pripravená poskytnúť klitorálne orgazmy tak intenzívne a ohromujúce, že ich budete chcieť zažívať znova a znova.

Materiál & Vodeodolnosť
Oba produkty sú vyrobené z lekárskeho silikónu, ktorý je známy svojou hodvábne jemnou textúrou a vysokou úrovňou hygieny. Materiál je úplne bezpečný pre telo a ideálny aj pre citlivú pokožku. Navyše sú obe hračky plne vodotesné, čo znamená, že ich môžete bez obáv používať v sprche alebo vo vani pre ešte intenzívnejšie zážitky. Pre príjemnejšie používanie použite lubrikačný gél. Po použití pomôcku dôkladne umyte teplou vodou a na dôkladnú hygienu použite špeciálny dezinfekčný prostriedok určený na erotické pomôcky

Ovládanie & Napájanie
Stronic Petite je vybavený dobíjacou batériou s magnetickým USB nabíjacím káblom, čo zaisťuje ľahké a rýchle nabíjanie. Volita naopak funguje na jednu AA batériu, ktorá nie je súčasťou balenia, ale umožňuje jednoduchú výmenu. Volita má iba jeden program, ale jeho špičky a sila vibrácie vás ani vďaka jednému programu nenechajú chladnými. Súprava ďalej obsahuje praktický Toybag M pre jednoduché a diskrétne uloženie vašich hračiek.

Ovládanie pulzátora Stronic Petite je veľmi jednoduché. Disponuje 5 rýchlosťami, a 3 rytmickými nastaveniami. Tlačidlá na rukoväti pulzátora sú mierne vyvýšené, čo zjednodušuje ich ovládanie aj bez pohľadu. Pulzátor má indikátor stavu nabitia, čo znamená, že vždy budete vedieť, kedy je čas ho dobiť. Na prvé nabíjanie je potrebných 6-7 hodín, ale potom vám poskytne až 2 hodiny nepretržitého potešenia. Pred prvým použitím odporúčame úplné nabitie vibrátora. Nabíjanie je ľahké a ekonomické s priloženým USB magnetickým káblom, ktorý je súčasťou balenia. Cestovný zámok vždy vypnete a zapnete pridržaním tlačidiel „fun“ a + po dobu 5 sekúnd. Prístroj zapnete stlačením a podržaním tlačidla „fun“ po dobu 5 sekúnd. Tlačidlom + je možné prepínať medzi programami na požadovanú intenzitu vibrácií. Na najvyššom stupni vibrácií pomocou tlačidla +prepínate medzi prednastavenými módmi.

Parametre
Materiál: silikón. Vodeodolnosť: áno, proti striekajúcej vode. Volita stimulátor: Funkcie: 1 vibračný program. Rozmery: 16 x 3,1 cm. Batéria: 1 x AA (nie je súčasťou balenia). Farba: fialová. Hmotnosť be

Parametre produktu

Farba fialová
Materiál silikón 
Značka Fun Factory

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť