Fun Factory
Kat. číslo 095694

Duálny vibrátor - Fun factory Ocean

(0 recenzí)
39.99 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Pripravte sa na cestu, na ktorej objavíte nové horizonty rozkoše s minvibrátorom Ocean od Fun Factory. Tento vibrátor Ocean, ktorý svojim výkonom hravo prekonáva očakávania je malý, ale výkonný spoločník a je navrhnutý tak, aby podráždil všetky miestečka na vašom tele, od bodu G až po klitoris. Nechajte sa unášať vlnami potešenia s vibrátorom Ocean, ktorý je malým pomocníkom s veľkými schopnosťami.

Tvar & Funkcie
Ocean je mini vibrátor, ktorý svojim výkonom hravo prekonáva očakávania. Vďaka krivke je skvelý pre ľahkú stimuláciu bodu G. Jeho krátke rozšírenie je navrhnuté pre precíznu stimuláciu klitorisu, čo z vibrátora robí perfektného partnera na objavovanie toho, čo vám prináša najväčšie potešenie. Ocean ponúka 6 rýchlostí a 6 rôznych vibrácií, od tichého vibrovania po silné vibrácie, čo umožňuje nastavenie pre každú príležitosť. Umožňuje tak rozmanité využitie a prináša nové dimenzie potešenia.

Ovládanie & Napájanie
Tento vibrátor je napájaný batériami 2x AAA, čo znamená, že nemusíte čakať na nabíjanie a môžete si užívať potešenie kedykoľvek a kdekoľvek. Ovládanie je veľmi jednoduché. Podržte tlačidlo + po dobu 1,5 sekundy. Pre výber intenzity použite tlačidlá + a – . Na najvyššom stupni vibrácií pomocou tlačidla + a - prepínate medzi prednastavenými módmi. Vypnutie vykonáte stlačením tlačidla -.

Materiál & Vodeodolnosť
Vibrátor bol vyrobený s láskou v Nemecku z hypoalergénneho silikónu a je 100% vodeodolný, čo umožňuje jeho použitie aj v sprche pre ešte intenzívnejšie zážitky. Pre príjemnejšie používanie použite lubrikačný gél. Po použití pomôcku dôkladne umyte teplou vodou a na dôkladnú hygienu použite špeciálny dezinfekčný prostriedok určený na erotické pomôcky.

Parametre
Funkcie: 6 rýchlostí a 6 rôznych vibrácií. Materiál: silikón. Vodeodolnosť: áno, proti striekajúcej vode. Rozmery: 14,3 x 2,3 - 3,6 cm. Batérie: 2 x AAA. Farba: ružová. Hmotnosť bez obalu: 129 g. Hmotnosť s obalom: XXXg. Rozmery obalu: 5,8 x 18,5 x 4,2 cm.

Parametre produktu

Farba ružová
Dĺžka 14,3 cm
Priemer min. 2,3 cm
Priemer max. 3,6 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-šesťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Povrch hladký
Oblasť dráždenia vaginálny a klitoriálny
Značka Fun Factory

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť