Fun Factory

Duálny vibrátor - Fun Factory Miss Bi

(0 recenzí)
119.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Aby vaše potešenie dosiahlo úplne nové výšiny, prinášame vám duálny nabíjací vibrátor Miss Bi od Fun Factory pre dvojitú dávku rozkoše. Vďaka jeho schopnosti stimulovať bod G a klitoris súčasne je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú niečo extra vo svojom sexuálnom živote. Objavte nový rozmer potešenia s duálnym vibrátorom Miss Bi, ktorý je navrhnutý tak, aby vaše telo preskúmal na ceste k nezabudnuteľným orgazmom.

Tvar & Funkcie
Vibrátor má dva silné motory umiestnené ako v hlavnom tele, tak vo výbežku na stimuláciu klitorisu. Jeho široký výbežok umožňuje cielenú masáž klitorisu, zatiaľ čo telo vibrátora je navrhnuté tak, aby poskytovalo uspokojivý pocit plnosti. Vibrátor sa pýši zahnutou špičkou, ktorá je ideálna pre cielenú stimuláciu bodu G. Obe časti vibrátora sa dajú ovládať samostatne, môžete si niektorú časť teda vypnúť, alebo zapnúť podľa potreby. Vibrátor je ohybný, takže sa dokonale prispôsobí vášmu telu bez straty intenzity vibrácií. Ergonomická základňa v tvare očka umožňuje ľahkú manipuláciu. Tlačidlá na rukoväti vibrátora sú mierne vyvýšené, čo zjednodušuje ich ovládanie aj bez pohľadu a presvetlené pre pohodlné použitie aj v tme. Vibrátor má 6 intenzít sily vibrácií a 6 vzrušujúcich rytmov, ktoré vám umožnia nájsť ideálnu kombináciu pre vaše momenty potešenia. Objavte tento skvelý vibrátor a nechajte sa uniesť na vlne rozkoše, ktorá je teraz na dosah ruky.

Ovládanie & Napájanie
Vibrátor Miss Bi má indikáciu stavu batérie, čo zaisťuje, že vždy budete vedieť, kedy je čas ho dobiť. Doba prvého nabíjania je až 6 hodín, ale potom vám poskytne 30-60 minút nepretržitého potešenia. Pred prvým použitím odporúčame úplné nabitie. Nabíjanie je ľahké a ekonomické s priloženým USB magnetickým káblom, ktorý je súčasťou balenia. Vibrátor je vybavený pamäťovou funkciou a zámkom tlačidiel a tak si ho môžete voziť všade so sebou.

Ovládanie je veľmi jednoduché. Podržte tlačidlo FUN spolu s tlačidlom + po dobu 1,5 sekundy pre odomknutie zámku tlačidiel. Vibrátor zapnete stlačením tlačidla s nápisom FUN. Pre výber intenzity použite tlačidlá + a – . Na najvyššom stupni vibrácií pomocou tlačidla + a - prepínate medzi prednastavenými módmi. Vypnutie vykonáte stlačením tlačidla FUN.

Materiál & Vodeodolnosť
Vibrátor bol vyrobený s láskou v Nemecku z hypoalergénneho silikónu a je 100% vodeodolný, čo umožňuje jeho použitie aj v sprche pre ešte intenzívnejšie zážitky. Rukoväť vibrátora je vyrobená z ABS plastu. Pre príjemnejšie používanie použite lubrikačný gél. Po použití pomôcku dôkladne umyte teplou vodou a na dôkladnú hygienu použite špeciálny dezinfekčný prostriedok určený na erotické pomôcky.

Parametre
Funkcie: 6 vibračných a pulzačných programov. Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodeodolnosť: áno, proti striekajúcej vode. Rozmery vibrátora: 17,5 x 2,1-4,1 cm, použiteľná dĺžka vibrátora 7,7 cm. Dĺžka stimulátora 4 x 3,1 cm. Batéria: dobíjacia Li-on (USB dobíjací kábel je súčasťou balenia). Farba: čierna. Hmotnosť bez obalu: 220 g. Hmotnosť s obalom: XXXg. Rozmery obalu: 9,5 x 2,9 x 5,5 cm.

Parametre produktu

Farba fialová, čierna
Dĺžka 17,5 cm
Priemer min. 2,1 cm
Priemer max. 4,1 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-dvanásťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Povrch hladký
Oblasť dráždenia vaginálny a klitoriálny
Značka Fun Factory

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť