Fun Factory

Duálny vibrátor - Fun Factory Lady Bi

(0 recenzí)
119.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Objavte duálny vibrátor Lady Bi od Fun Factory, vášho nového sprievodcu na ceste za rozkošou. S týmto vibrátorom s dvoma silnými motormi dosiahnete nevídané výšiny potešenia vďaka jeho schopnosti dvojitej stimulácie, a to bodu G a klitorisu súčasne. S Lady Bi zažijete orgazmické zážitky na úplne novej úrovni. Pripravte sa na nezabudnuteľné chvíle plné slasti.

Tvar & Funkcie
Duálny vibrátor Lady Bi vyniká svojou dĺžkou a zároveň disponuje dvoma výkonnými motormi umiestnenými v hlavnom tele a v stimulátore klitorisu, ktoré umožňujú rozmanité kombinácie vibrácií a rýchlostí. Tvar a flexibilita vibrátora zaisťujú, že každý pohyb je presne tam, kde má byť, čo zaručuje maximálne potešenie. Jeho špička je ideálna pre cielenú masáž G bodu. Ergonomická základňa v tvare očka umožňuje ľahkú manipuláciu. Tlačidlá na rukoväti vibrátora sú mierne vyvýšené, čo zjednodušuje ich ovládanie aj bez pohľadu. Ovládať vibrátor môžete s 12 vibračnými programami, konkrétnejšie 6 intenzít sily vibrácií a 6 vzrušujúcich rytmov, ktoré vám umožnia nájsť ideálnu kombináciu pre vaše momenty potešenia. Objavte tento skvelý vibrátor a nechajte sa uniesť na vlne rozkoše, ktorá je teraz na dosah ruky.

Ovládanie & Napájanie
Vibrátor Lady Bi má indikáciu stavu batérie, čo zaisťuje, že vždy budete vedieť, kedy je čas ho dobiť. Doba nabíjania je 6 hodín, ale potom vám poskytne až 1 hodinu nepretržitého potešenia. Pred prvým použitím odporúčame úplné nabitie. Nabíjanie je ľahké a ekonomické s priloženým USB magnetickým káblom, ktorý je súčasťou balenia. Vibrátor je vybavený pamäťovou funkciou a zámkom tlačidiel a tak si ho môžete voziť všade so sebou.

Ovládanie je veľmi jednoduché. Podržte tlačidlo FUN spolu s tlačidlom + po dobu 1,5 sekundy pre odomknutie zámku tlačidiel. Vibrátor zapnete stlačením tlačidla s nápisom FUN. Pre výber intenzity použite tlačidlá + a – . Na najvyššom stupni vibrácií pomocou tlačidla + a - prepínate medzi prednastavenými módmi. Vypnutie vykonáte stlačením tlačidla FUN.

Materiál & Vodeodolnosť
Vibrátor bol vyrobený s láskou v Nemecku z hypoalergénneho silikónu a je 100% vodeodolný, čo umožňuje jeho použitie aj v sprche pre ešte intenzívnejšie zážitky. Rukoväť vibrátora je vyrobená z ABS plastu. Pre príjemnejšie používanie použite lubrikačný gél. Po použití pomôcku dôkladne umyte teplou vodou a na dôkladnú hygienu použite špeciálny dezinfekčný prostriedok určený na erotické pomôcky.

Parametre
Funkcie: 12 vibračných programov. Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodeodolnosť: áno, proti striekajúcej vode. Rozmery: 22 x 1,4-4,5 cm. Batéria: dobíjacia Li-on (USB dobíjací kábel je súčasťou balenia). Farba: červená. Hmotnosť bez obalu: 296 g. Hmotnosť s obalom: XXXg. Rozmery obalu: 9,5 x 29,0 x 5,5 cm.

Parametre produktu

Farba fialová, červená, modrá
Dĺžka 22 cm
Priemer min. 1,4 cm
Priemer max. 4,5 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-dvanásťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Povrch hladký
Oblasť dráždenia vaginálny a klitoriálny
Značka Fun Factory

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť